مهاجری: ۲ امتیاز از ما دزدیدند؛ ما بازنده نبودیم!

Table of Contents

پیشنهاد روز

مهاجری: ۲ امتیاز از ما دزدیدند؛ ما بازنده نبودیم!

به گزارش خبرگزاری جُستک ؛ رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان بعد از شکست تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: به هر دو تیم خسته نباشید می گویم. نمی شود بگویم شرمنده شدیم. اگر بازی را باختیم اما به خودمان افتخار می کنیم. همیشه احترام قائل بودیم اما یکسری بحث‌ها در باب انتقاد است. بچه‌های ما امروز بازی عالی انجام دادند. گل او را زدیم اما دفاع نکردیم. حتی می‌توانستیم گل دوم را بزنیم.

وی افزود: ما با برد به رختکن رفتیم اما دقیقا همان جایی که با بچه ها حرف زدیم اما از همان جا گل خوردیم. کارت زرد اول میلاد را نباید به او می دادند اما ما 10 نفره شدیم. مقابل پرسپولیس 11 نفره بازی کردن هم سخت است چه برسد به اینکه 10 نفره شوید. با این وجود باز می شد به بازی برگردیم اما متاسفانه صحنه محرز پنالتی را داور چشم پوشی کرد. چند موضوع وجود دارد؛ خلیفه سلطان به عنوان ناظر بازی که نظم را رعایت می کرد باید برای هر دو تیم این کار را انجام می داد.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان، عنوان کرد: اگر ما در ورزشگاه آزادی مقابل استقلال یا پرسپولیس بازی می‌کردیم آیا اگر به ناظر می‌گفتیم چمن بلند است ناظر جرات داشت میزبان را مجاب کند که چمن را کوتاه کند؟ ما میزبان هستیم در این شرایط میزبانی می‌کنیم. چمن ما ایرادی ندارد. کجای فوتبال مدیر تیم مقابل اجازه پیدا می‌کند به رختکن داوران برود و آنها را تحت فشار بگذارد؟

مهاجری ادامه داد: خلیفه سلطان شما که ادعا می کنید نظم دارید و 3 روز به ما سخت گیری می کنید چرا اجازه دادی پیروانی به رختکن داوران برود و آنها را تحت فشار بگذارد؟ چه کسی باید از حق تیم ما دفاع کند؟ به بازیکنانم فوتبال آموزش می دهم و مردانه بازی کردن را به آنها یاد می دهم. امروز بچه ها با همه وجود از شهر و تیم دفاع کردند. امروز از ما 2 امتیاز را دزدیدند و این سخت است.

وی گفت: پرسپولیس تیم شایسته ای است اما ما این تیم را مدیریت کرده و گل زدیم. حتی می شد باز هم گل بزنیم اما فشاری که به داور وارد شد باعث شد تا 50 دقیقه 10 نفره بازی کنیم. ما 10 نفره خلق موقعیت کردیم اما این حاصلش می شود. به بازیکنانم خسته نباشید می گویم. لیگ ادامه دارد. به نظر من گل دومی که پرسپولیس زد گفتند از آفساید بیرون آمده و حتی از دستش کمک گرفته است. مگر ما چقدر تحمل داریم؟ بازی با استقلال روی رنجبری پنالتی شد اما نگرفتند و ما اعتراضی نکردیم. خیلی برای فدراسیون فوتبال متاسفم. به داور چهارم اعتراض کردیم گفت من صحنه را دیدم اما هدست ندارم تا به داور وسط بگویم!

سرمربی نفت مسجدسلیمان خاطرنشان کرد: ما در حداقل ها ماندیم بعد به دنبال حرفه ای شدن هستیم. فوتبال ما جزیره ای اداره می شود. کمک داور ویدیویی را می گویند سخت است اما آیا هدست هم سخت است؟ به خلیفه سلطان گفتم نگران چهارتا فحاشی تماشاگران نباشید بلکه عواملی که باعث فحاشی می شود را درست کنید. این شهر مظلوم و تحت فشار است اما این جوری نباید ما را تحت فشار ببرند. لیگ برای ما ادامه دارد. ما نیامدیم قهرمان شویم بلکه به دنبال بازی کردن هستیم. اتفاقی نیفتاده اما انتظار داریم مسئولان از ما دفاع کنند. اگر حمایت نشود در شهر خود ما را تحت فشار می گذارند. امیدوارم روزی برسد که تیم هایی مثل ما از حق شان دفاع کنند. به تیم برنده تبریک می گویم اما ما بازنده نبودیم.

بیشتر بخوانید:

257 258

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید