مورد ویژه پرسپولیس؛ نه گل می‌زند نه گل می‌خورد

Table of Contents

پیشنهاد روز

مورد ویژه پرسپولیس؛ نه گل می‌زند نه گل می‌خورد

علیرضا بیرانوند در دومین بازی متوالی که درون دروازه پرسپولیس قرار گرفت موفق به ثبت دومین کلین‌شیت خود شد تا مشخص شود یحیی گل‌محمدی به خوبی متوجه نقطه ضعف تیمش در فصل گذشته شده است.

بیرانوند در تقابل با فولاد در دو صحنه مانع گلزنی فولادی‌ها شد، ابتدا روی یک صحنه تک به تک با مهاجم فولاد، گلر پرسپولیس خودش را جلوی توپ قرار داد تا دروازه‌اش باز نشود.

در صحنه دوم یکی از ارسال‌های بازیکنان فولاد از سمت چپ دروازه پرسپولیس، مجید علیاری برای قطع توپ مقابل دروازه قرمزها به سمت توپ یورش برد، همزمانی این حرکت مهاجم فولاد با خروج بیرانوند برای دفع توپ باعث شد تا برخوردی جدی بین این دو بازیکن رخ بدهدف اما علیرضا اجازه باز شدن دروازه را به مهاجم فولاد نداد.

هر چند پرسپولیس در ۲ هفته ابتدایی لیگ بیست و دوم ۴ امتیاز از دست داد و فرصت‌ها را تبدیل به گل نکرد اما نکته امیدبخش تیم به رغم غیبت مرتضی پورعلی‌گنجی و تغییرات گسترده در دروازه و خط دفاع بسته نگه داشتن دروازه این تیم بود.

بیرانوند در این ۲ هفته نشان داد اگر تمرکز داشته باشد می‌تواند همان دروازه‌بانی باشد که با حضورش، خیال طرفداران پرسپولیس و تیم ملی بابت دروازه تیمشان راحت بود.

۲۵۱۲۵۱

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید