موزه سراسرنمای سپهبد شهید سلیمانی یک سند تاریخی است

موزه سراسرنمای سپهبد شهید سلیمانی یک سند تاریخی است

[ad_1]

سخنگوی کتائب حزب‌الله عراق می‌گوید: در موزه سراسرنمای سپهبد شهید سلیمانی حمایت پدرانه جمهوری اسلامی از کل مستضعفین دنیا را پیدا و مشاهده کردم.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، ۱۴ مرداد سال ۱۳۹۹، همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس و در آستانه سالگرد پیروزی حزب‌الله لبنان بر رژیم غاصب صهیونیستی در جنگ ۳۳ روزه، موزه سراسرنمای سپهبد شهید قاسم سلیمانی، با هدف حفظ و نشر آثار شهدای مقاومت و با حضور سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و فرماندهان عالیرتبه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در مجموعه موزه انقلاب اسلامی و و دفاع مقدس افتتاح شد.

محمد محی، سخنگوی کتائب حزب‌الله درباره این موزه گفت: حقیقت امر این است که برپایی موزه‌هایی نظیر موزه سراسرنمای سپهبد شهید قاسم سلیمانیدر این سطح و با این وسعت توانسته، همه عملیات‌های محور مقاومت جهان اسلام که در کشورهای اسلامی دنیا به مقابله با استکبار چهانی پرداختند، را به طور کامل پوشش بدهد.

رئیس مرکز مطالعات استراتژیک بین‌الملل الهدف عراق افزود: به عبارت دیگر معرفی و مستند سازی مقاومت و فداکاری‌هایی همه ملت‌ها در مقابل جرائم بی‌شماری که دولت‌های استکبار در حق ملت‌ها انجام دادند، رسالت همه ملت‌های جهان است.

محی با تاکید بر مستندسازی اقدامات رزمندگان اسلام در مقابله با استکبار تصریح کرد: علاوه بر مستندسازی مقاومت و فداکاری ملت‌ها در برابر استکبار،  فرهنگ‌سازی، مطلع کردن و نشان دادن مظلومیت ملت‌ها در مقابل مستکبرین از دیگر رسالت‌های ملل جهان است که در موزه سراسرنمای سپهبد شهید قاسم سلیمانی این رسالت اجرایی شده است. در حقیقت در موزه مذکور  حمایت پدرانه جمهوری اسلامی از کل مستضعفین دنیا را پیدا و مشاهده کردم.

خواندن
بارش پراکنده باران در ۴ استان کشور

سخنگوی کتائب حزب‌الله عراق در پایان یادآور شد: گردآوری این حجم بالایی از عکس و مستندات در این موزه سراسرنمای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، یک سند تاریخی مهم و شایسته محسوب می‌شود تا در کشورهایی که سرود آزادی و کرامت سر می‌دهند، تکرار شود. در حقیقت این خون‌هایی که تقدیم راه مقاومت شده، تعبیری برای راه آزادی و کرامت است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

ارسال دیدگاه

message
email
person