مگوایر کاپیتان این سه فوق‌ستاره است!/عکس

Table of Contents

پیشنهاد روز

مگوایر کاپیتان این سه فوق‌ستاره است!/عکس

به گزارش خبرگزاری جُستک ؛ در تابستان سال گذشته بود که رافائل واران و کریستیانو رونالدو دو ستاره بزرگ و سابق رئال مادرید به پیشنهاد شیاطین سرخ پاسخ مثبت داده و راهی اولدترافورد شدند. البته مدافع فرانسوی به‌صورت مستقیم از برنابئو راهی لیگ برتر شد، اما رونالدو در این میان سه فصل برای یوونتوس بازی کرده و در ادامه به منچستریونایتد پیوست. دیشب نیز این باشگاه اعلام کرد با کاسمیرو هافبک برزیلی و ۳۱ ساله رئال مادرید به توافق رسیده و او نیز در این فصل در ترکیب شیاطین سرخ بازی خواهد کرد.

جالب اینجاست این سه بازیکن در اواسط دهه میلادی گذشته در ترکیب رئال مادرید روزهای فوق العاده‌ای را سپری کرده و سه فصل پیاپی فاتح لیگ قهرمانان اروپا شدند. اما انتقال به اولدترافورد برای همه این بازیکنان چالش بزرگی محسوب می‌شود و آنها باید پشت سر هری مگوایر، مدافع تحت فشار و انگلیسی یونایتد در فصل جاری به میدان بیایند.

این تصویری از کاسمیرو، رافائل واران و کریستیانو رونالدو بعد از گلزنی رئال مادرید در فینال سال ۲۰۱۷ برابر یوونتوس در کاردیف است و حالا آنها بعد از پنج سال، در اولدترافورد دوباره به هم رسیده‌اند. این عکس در ساعات اخیر در شبکه‌های اجتماعی به‌شدت مورد توجه قرار گرفته و بسیاری معتقدند هری مگوایر لیاقت بستن بازوبند کاپیتانی منچستریونایتد و رهبری این ستاره‌های بزرگ را در میدان ندارد.

مگوایر کاپیتان این سه فوق‌ستاره است!/عکس

بیشتر بخوانید:

۲۵۷ ۲۵۱

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید