هایجکی که ناقص ماند

Table of Contents

هایجکی که ناقص ماند

از مدت ها پیش مشخص شد که کاوه رضایی فصل آینده را در لیگ ایران بازی خواهد کرد. از همان ابتدا دو باشگاه استقلال و سپاهان به این بازیکن پیشنهاد دادند ولی رضایی پیشنهاد سپاهان را رد کرد.

کاوه که برای انجام دادن کارهای شخصی خود تا همین چند روز قبل در بلژیک حضور داشت، با استقلال به توافق اولیه رسیده بود و به صورت شفاهی موافقت خود را برای پیوستن به تیم سابقش اعلام کرد.

با این حال یک پیشنهاد از سوی پرسپولیس باعث شد تا کاوه کمی دچار تردید شود. چند روز قبل از آمدن رضایی به استقلال، پرسپولیسی ها به کاوه پیشنهاد دادند تا فصل آینده به جای پیراهن آبی، لباس قرمز بر تن کند. رضایی که قبلا شاگرد گل محمدی بوده و ارتباط بسیار خوبی با سرمربی پرسپولیس دارد، چند روزی از پرسپولیسی ها مهلت خواست تا بیشتر فکر کند. در نهایت اما بعد از مشورت هایی که کاوه انجام داد، تصمیم گرفت به پیشنهاد پرسپولیس پاسخ منفی بدهد.

رضایی که انگیزه زیادی برای رسیدن دوباره به تیم ملی دارد، در پاسخ به پرسپولیسی ها اعلام کرد نمی تواند به تیمشان بیاید و تصمیمش را برای رفتن به استقلال گرفته است.

در واقع پرسپولیس که به شدت با کمبود مهاجم مواجه است، قصد داشت کاوه رضایی را از استقلال هایجک کند ولی این قضیه ناقص ماند و حالا پرسپولیس باید به سراغ گزینه های دیگری برود.

251 251

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید