هدیه پیشکسوتان سرخابی به اسطوره فوتبال آلمان/عکس

Table of Contents

هدیه پیشکسوتان سرخابی به اسطوره فوتبال آلمان/عکس

اشتفان افنبرگ بازیکن سال‌های نه چندان دور تیم ملی آلمان و باشگاه بایرن مونیخ امروز به همراه حمید استیلی سرپرست تیم ملی بزرگسالان از اردوی تیم ملی جوانان بازدید کرد و دقایقی را با عبدالصمد مرفاوی سرمربی این تیم و اعضای کادرفنی‌اش به بحث و تبادل نظر پرداخت.

افنبرگ که ضمن بازدید از امکانات کمپ تیم‌های ملی و ساختمان پک، دقایقی از تمرین تیم ملی جوانان را هم مشاهده کرد، درباره اهمیت کار با استعدادهای جوان گفت:«در آلمان و سایر کشورهای اروپایی، تیم‌های امید و جوانان در قدرتمند کردن تیم‌های ملی نقش بسزایی دارند. بها دادن به این بازیکنان اهمیت زیادی دارد. فوتبال ایران، دارای استعدادهای فراوانی است و بها دادن به این جوانان موضوع بسیار مهمی است. درواقع باید بسیار مراقب پرورش این جوانان باشید که تیم ملی بزرگسالان ایران تقویت شود.»

افنبرگ درخصوص وضعیت تیم ملی بزرگسالان ایران در جام جهانی هم افزود:« حقیقت این است که ایران در گروه بسیار سختی قرار گرفته است. به نظر من مدعی اول این گروه انگلستان است و میان شما، ولز و آمریکا می‌تواند رقابتی برای صعود به عنوان تیم دوم گروه شکل بگیرد که قطعا هدف مهمی خواهد بود. با این حال می‌دانم که ایران تیمی بسیار خوب با ظرفیت‌های بالاست. به خصوص که در جام‌های جهانی اخیر نمایش خوبی را هم از خود به نمایش گذاشته است.»

هدیه پیشکسوتان سرخابی به اسطوره فوتبال آلمان/عکس

در حاشیه دیدار افنبرگ از اردوی تیم ملی جوانان، پیراهن تیم ملی توسط حمید استیلی و عبدالصمد مرفاوی به این پیشکسوت فوتبال آلمان اهدا شد.

258 258

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید