هواپیماهای ما قابل اعتمادتر از VAR هستند!/عکس

Table of Contents

پیشنهاد روز

هواپیماهای ما قابل اعتمادتر از VAR هستند!/عکس

به گزارش خبرگزاری جُستک ؛ حساب رسمی توییتر رایان ایر در ایتالیا، VAR را پس از اشتباه شب گذشته در یوونتوس-سالرنیتانا به سخره گرفت: “هواپیماهای ما قابل اعتمادتر هستند.”

طرفداری | توییت واکنش شرکت هواپیمایی به اتفاقات و جنجال های VAR در شب گذشته، در عرض چند ساعت در فضای مجازی ایتالیا به کرات منتشر شده است. این توییت ویدئو گل را مورد اشاره قرار می دهد که آنتونیو کاندروا، وینگر سالرنیتانا، با حضورش جلوتر از لئو بونوچی، او را از بند آفساید رها کرده است. آرکادیوش میلیک یک گل دیرهنگام را به ثمر رساند که VAR در نهایت آن را رد کرد.

رایان ایر در حساب توییتر خود نوشت: هواپیما های ما هنوز قابل اعتمادتر از VAR هستند.

هواپیماهای ما قابل اعتمادتر از VAR هستند!/عکس

بیانکونری پس از تساوی 2-2 خانگی مقابل سالرنیتانا در شب گذشته خشمگین هستند. آنها پس از دو گل شکست خوردند و یک بازگشت باورنکردنی را با گل میلیک تکمیل کردند، اما گل او به دلیل آفساید لئوناردو بونوچی مردود اعلام شد.

مدافع ایتالیایی معتقد است که او در موقعیت فعال نبوده است و معتقد است با توجه به اینکه هموطنش کاندروا از او جلوتر است، اصلا در آفساید نبوده است. وینگر سابق اینتر و سمپدوریا در مقابل یک ضربه کرنر دیرهنگام از سمت چپ دفاع می کرد و به نظر می رسید جلوتر از هر بازیکن دیگری از یوونتوس است. این قطعاً بحث برانگیزترین اتفاق مربوط به فوتبال در شبکه های اجتماعی امروز ایتالیا است. هواداران یوونتوس خشمگین هستند، زیرا می دانند که طبق پروتکل VAR نمی توان بازی را دوباره تکرار کرد.

بیشتر بخوانید:

257 251

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید