واکسیناسیون نیروهای آتش نشانی رو به پایان است

آیا مصرف داروهای تقویتی پس از تزریق واکسن کرونا، باعث فعال شدن ویروس می‌شوند؟

[ad_1]

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران درخصوص روند واکسیناسیون نیروهای آتش نشانی گفت: تزریق دُز دوم حدود ۱۰۰۰ نفر باقی مانده است که در حال انجام و فرآیند واکسیناسیون رو به پایان است.

به گزارش ایسنا، اوایل مردادماه بود که پیگیری های سازمان آتش نشانی تهران نتیجه داد و  با همکاری نهادهای بهداشتی و درمانی واکسیناسیون آتش نشانان تهران آغاز شد. قرار بود روزانه حدود ۴۰۰ نفر واکسینه شوند.

در همین رابطه جلال ملکی – سخنگوی سازمان آتش نشانی – در خصوص روند واکسیناسیون نیروهای آتش نشانی گفت: کل پرسنل سازمان آتش نشانی تهران دُز اول واکسن را تزریق کرده اند و طبق برنامه ریزی ها تزریق دُز دوم نیز مدتی است آغاز شده و در مراحل پایانی است.

وی ادامه داد: براساس آمار برای بیش از۴۰۰۰ نفر از پرسنل سازمان آتش نشانی تهران دُز دوم تزریق شده و واکسیناسیون حدود هزار نفر باقی مانده است. روزانه ۱۰۰ تا ۲۰۰ نفر از آنان برای تزریق واکسن مراجعه می کنند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با بیان اینکه برای تزریق، دو نوع واکسن سینوفارم و برکت وجود داشت، درباره واکسن تزریقی به آتش نشانان اظهارکرد: اولویت با واکسن سینوفارم بود اما واکسن برکت هم موجود بود. براساس موجودی در مرکز تعدادی از آتش نشانان واکسن سینوفارم و تعدادی واکسن برکت تزریق کرده اند.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر، وی در پاسخ به این سوال که در این مدت مراکز دیگری برای واکسیناسیون آتش نشانان تجهیز شد یا خیر؟ گفت: مرکز دیگری برای واکسیناسیون آتش نشانان تجهیز نشد چون این مرکز برای فرآیند واکسیناسیون کافی بود. یک طبقه این مرکز برای واکسیناسیون آتش نشانان تجهیز شد.

خواندن
نتیجه تست منفی کرونا یا گواهی واکسیناسیون کامل؛ شرط ورود به ارمنستان

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

ارسال دیدگاه

message
email
person