واکنش تند لیدرها به دختران استقلالی؛ برگردید خانه! اینجا جای شما نیست

Table of Contents

پیشنهاد روز

واکنش تند لیدرها به دختران استقلالی؛ برگردید خانه! اینجا جای شما نیست

تیم‌های استقلال و نساجی مازندران در چارچوب هفته ششم مسابقات لیگ برتر از ساعت ۱۷ و ۳۰ امروز در استادیوم آزادی به مصاف هم رفتند. حضور بانوان طرفدار فوتبال در چهارمین مسابقه این فصل، همراه با مهمانان ویژه باشگاه مازندرانی بود که حاشیه‌های مختلفی را با خودش به همراه داشت.

در ادامه بخش‌هایی از حواشی بازی تیم‌های تهرانی و مازندرانی را ازنظر می‌گذرانید.

* پیش از ورود بانوان به استادیوم آزادی و در فاصله ۱۰۰ متری تا درب شرقی استادیوم ماموران حراست ورزشگاه و نیروهای انتظامی بانوانی که بلیت ورود به ورزشگاه را نداشتند برمی‌گرداند.

* ایست‌های بازرسی و نیروهای انتظامی خانم در حد فاصل بین بلوار شرقی ورزشگاه آزادی تا درب ورودی ایستاده بودند و خانمهایی که به سمت درب شرقی حرکت می‌کردند را کنترل می‌کردند. آن‌هایی که بلیت نداشتند اجازه پیدا نمی‌کردند به سمت درب شرقی بروند و آنها را از همان جا برمی‌گرداند تا تجمع بی دلیل جلوی درب ورودی شرقی ایجاد نشود.

* برخلاف بازی‌های گذشته که خانم‌های بدون بلیت در اواخر زمان باقی مانده به شروع بازی به استادیوم راه داده نشدند.

* در چهارمین دیداری که بانوان به تماشای مسابقات باشگاهی می‌رفتند هیچ یک از خانم‌هایی که بلیت تهیه نکرده بودند موفق به حضور در استادیوم شدند تا از این پس فقط خانم‌هایی که بلیت دارند به استادیوم بروند.

* صحنه مشکوک خطای پنالتی در اوایل بازی به شدت با اعتراض هواداران استقلال مواجه شد که این اعتراض فقط در بخش آقایان نبود، بلکه خانمها هم به شدت از طبقه دوم اعتراضشان را ابراز می‌کردند.

* تعدادی از طرفداران خانم باشگاه نساجی با پوشیدن لباسهای محلی به استادیوم آزادی آمدند تا سنت‌های استان مازندران را در ورزشگاه آزادی تبلیغ کنند.

* همسر موتا – دستیار پرتغالی ساپینتو – هم به استادیوم آزادی آمده بود و بازی تیم استقلال را از نزدیک نگاه می‌کرد.

* حمید عسگری خواننده پاپ نسل جوان و یکی از هنرمندان طرفدار تیم استقلال با ماسک و عینک آفتابی بین تماشاگران حضور پیدا کرده و خودش را به شدت استتار کرده بود و نمیخواست کسی متوجه حضورش در ورزشگاه آزادی شود اما از دید خبرنگار خبر ورزشی پنهان نماند.

* با گلزنی پیمان بابایی در ابتدای بازی، ورزشگاه منفجر شد و برای دقایقی هیچ کس روی صندلی اش نمی‌نشست.

*واکنش  لیدرهای خانم به بانوانی که سر جایشان نشسته بودند و تشویق نمی‌کردند هم در نوع خود جالب بود. آنها که خودشان صدایشان گرفته بود به خانم‌هایی که تشویق نمی‌کردند معترض شدند و به آنها می‌گفتند اگر می‌خواستید فقط فوتبال نگاه کنید در خانه می‌ماندید و بازی را از تلویزیون نگاه می‌دیدید. با این شرایط دیگر به استادیوم نیایید.

* گروهی از بانوان استقلالی با اهدای دسته گل آبی به طرفداران تیم نساجی به استقبال آنها رفتند تا حضور زنان در استادیوم آزادی را خوشامد بگویند.

* علی رغم ابراز محبت ابتدایی بین خانم‌های استقلالی و مازندرانی بعد از شروع شدن بازی و بالا گرفتن تب و تاب مسابقه هر دو گروه علیه یکدیگر شعار می‌دادند و سر هم یکدیگر جیغ می‌کشیدند!

* وضعیت ملتهب سکوهای بانوان در سکوهای آقایان هم به چشم می‌خورد. در لحظاتی از بازی که طرفداران استقلال (اعم از خانم‌ها و آقایان) ساکت شده بودند هواداران نساجی با طبل و بوق شروع به تشویق تیم مازندرانی کردند که بلافاصله آقایان و خانمهای استقلالی با جیغ و سوت و صدای بوق شدید به مقابله به مثل پرداختند.

* خانم‌های حاضر در استادیوم در نیمه اول و در لحظاتی که بازی تب و تاب خاصی نداشت بیشتر مشغول عکس انداختن و سلفی گرفتن بودند و همان لحظه عکس‌هایشان را در اینستاگرام آپلود می‌کردند.

* استقرار خانم‌ها در طبقه دوم باعث شده بود آنها در نیمه اول که شدت گرما بیشتر بود شرایط بدی را تجربه کنند. آفتاب شدید و گرمای بعد از ظهر در طبقه دوم و صندلی‌های داغی که از صبح زیر آفتاب بود خانم‌ها را اذیت می‌کرد اما در نیمه دوم و با پایین رفتن خورشید وضعیت بهتر شد.

* با ورود وزیر ورزش آن دسته از بانوانی که بلیت نداشتند هم به استادیوم وارد شدند.

بیشتر بخوانید:

257 251

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید