واکنش جالب مدیر پرسپولیس به احتمال بازگشت کی‌روش

Table of Contents

پیشنهاد روز

واکنش جالب مدیر پرسپولیس به احتمال بازگشت کی‌روش

به گزارش خبرگزاری جُستک ؛ افشین پیروانی پس از برتری ۳ بر یک پرسپولیس مقابل هوادار در هفته پنجم لیگ برتر اظهار داشت: خدا را شکر بازی خوبی بود به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم. بازی خوبی انجام دادیم و سه امتیاز را هم با تفاضل گل خوب گرفتیم.

وی در مورد پنالتی تیم هوادار توضیح داد: چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است. اگر در مورد آن صحنه صحبت نکنیم بهتر است.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص انتقاد کادر فنی و بازیکنان این تیم به زمین ورزشگاه دستگردی توضیح داد: البته تیم حریف هم اعتراض داشت. خود من شهرستانی هستم و وقتی حرفی می‌زنم خواهش می‌کنم حاشیه درست نشود اما چرا باید ۷-۸ تیم شهرستانی در تهران تمرین کنند ولی تیم‌های تهرانی زمین نداشته باشند. سال گذشته هم این مشکل را داشتیم.

پیروانی اضافه کرد:‌ هرجا ی‌رویم می‌بینیم زمین را یکساله تا پنج ساله اجاره کرده‌اند. اگر پول دارید کمکی هم به ما بکنیم البته زمین ما کمک مالی نیست بلکه می‌گویم به ما زمان بدهید تا بتوانیم زمین بگیریم. به هر زمینی می‌رویم می‌گویند یکساله یا دو ساله اجاره شده است. این موضوع منطقی نیست. خدا را شکر تیم‌ها در شهرهای خود زمین‌های خوبی دارند و برای تمرین کردن مقداری به شهر خود نیز سر بزنند.

وی در خصوص بدون تماشاگر شدن برگزار شدن دیدار هوادار و پرسپولیس گفت: ما تیم پرهواداری هستیم. سرمایه اصلی باشگاه هواداران هستند و از بودن در کنار آنها لذت می‌بریم. اگر امروز طرفداران بودند می‌دانید این برد تا چه اندازه بیشتر به ما می‌چسبید. اما می‌گویند استادیوم دستگردی جای پارکینگ ندارد و به همین دلیل اجازه ورود هواداران را ندادند. آیا تمام استادیوم‌هایی که به آنها می‌رویم پارکینگ اختصاصی دارند؟ خواهش می‌کنم اگر این ورزشگاه شرایط بازی ندارد مسابقات را جایی بگذارند تا ما هم بتوانیم از طرفداران خود که آنها را دوست داریم استفاده کنیم.

مدیر تیم پرسپولیس در خصوص حفظ صدر جدول برای این تیم اظهار داشت: ان‌شاءالله صدر جدول را محکم بچسبیم و تا آخر فصل نیز به این مسیر ادامه بدهیم.

پیروانی در خصوص تجمع هواداران پرسپولیس مقابل ورزشگاه قبل از شروع بازی و ناراحتی آنها از اینکه نمی‌توانند وارد استادیوم دستگردی شوند، گفت: هواداران این این تیم را دوست دارد و ما هم آنها را دوست دارریم. سرمایه اصلی پرسپولیس هواداران هستند و امیدوارم اتفاقی بیفتد تا بتوانیم از آنها استفاده کنیم. واقعاً حیف است اگر این استادیوم شرایط میزبانی ندارد بازی را جای دیگری برگزار کنید. اگر مقابل هواداران به پیروزی می‌رسیدیم همه لذت بیشتری می‌بردند. بهتر این است بازی در استادیومی برگزار شود تا هواداران آنجا بیایند.

وی در خصوص ابراز ناراحتی سرپرست تیم هوادار از حضور تعدادی از هواداران پرسپولیس در ورزشگاه عنوان کرد: نظرش بوده اما اگر قرار بود هوادار بیاوریم خیلی بیشتر می‌آوردیم. اجازه بدهید از بردمان لذت ببریم.

مدیر پرسپولیس در خصوص اینکه آیا بازیکنان این تیم ممنوع المصاحبه‌ شده‌اند، گفت: خیر، چه اتفاقی افتاده که بخواهند ممنوع المصاحبه شوند من ایستادم اینجا جای همه آنها مصاحبه کردم. شک نکنید آنها هم این سؤالات را جواب می‌دادند. خدا را شکر وضعیت تیم خوب است. به هر کسی زحمت می‌کشد خسته نباشید می‌گویم. لطف خدا و زحمات بازیکنان، باشگاه و کادر فنی دست به دست هم داد این نتایج خوب رقم بخورد.

پیروانی در خصوص احتمال بازگشت کارلوس کی‌روش به تیم ملی فوتبال کشورمان عنوان کرد: در این موضوع من صاحب نظر نیستم.

وی در خصوص بدون تماشاگر بودن دیدار پرسپولیس و تراکتور توضیح داد: پرسپولیس بیشترین هوادار را دارد و بیشترین آسیب را از نبودن آنها می‌خورد. امیدوارم اتفاقی بیفتد که باز هم کنار هواداران باشیم.

بیشتر بخوانید:

257 251

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید