واکنش حسن یزدانی به تقابل دوباره با تیلور

Table of Contents

پیشنهاد روز

واکنش حسن یزدانی به تقابل دوباره با تیلور

حسن یزدانی که برای کسب مدال طلای دیگری به مسابقات جهانی بلگراد خواهد رفت، در مورد آخرین روزهای تمرینی آزادکاران باظهار داشت: روزهای پایانی تمرینات است و دوره آماده‌سازی را می‌گذرانیم، شرایط روحی و بدنی بچه‌ها خوب است. مردم هم دعا کنند که بچه‌ها بهترین نتیجه را بگیرند و دل مردم را شاد کنیم.

دارنده دو مدال طلا و نقره بازی‌های المپیک در مورد حریفانش تاکید کرد: با اکثر حریفانم در ۸۶ کیلو کشتی گرفتم، حریف مستقیم، کشتی‌گیر آمریکایی است که با پژمان درستکار و تیم آنالیز، کشتی‌اش را نگاه کردیم. نکاتی را گفتند و در تمرینات مورد آزمایش قرار دادیم که اگر اتفاق خاصی پیش نیاید، خدا بخواهد و مردم هم دعا کنند مسابقات را به خوبی تمام خواهیم کرد.

همچنین کامران قاسم‌پور قهرمان وزن ۹۲ کیلوگرم کشتی آزاد جهان در سال ۲۰۲۱ در مورد وضعیتش چند روز پیش از اعزام به بلگراد به برنامه داره طلایی گفت: شرایط بدنی‌مان خوب است، از فشار تمرینات کم شده و امروز (۱۲ شهریور) آخرین روز تمرینات پرفشار بود. با برنامه‌ریزی مربیان، رفته رفته تا روز مسابقه به شرایط خوبی می‌رسیم و امیدوارم که نتیجه قابل‌قبولی در صربستان بگیریم.

وی در مورد حریفانش در این دوره از رقابت‌ها عنوان کرد: مسابقه جهانی است، همه کشورها مسلما با آمادگی خوب می‌آیند، ما هم روی تک تک حریفان برنامه‌ریزی کردیم. حریف مستقیم من در مسابقات جهانی، کشتی‌گیر آمریکایی است که به طور ویژه‌تر روی او کار کردیم. با پژمان درستکار و مربیان در تمرینات این مبارزه را شبیه‌سازی کردیم و هر چیزی که لازم بود که در این کشتی انجام شود را تمرین کرده‌ایم، امیدوارم که با نتیجه خوبی کار تمام شود.

قاسم‌پور با اشاره به حریف فینال سال گذشته‌اش که در مسابقات جهانی امسال حضور ندارد، گفت: فینال پارسالم با کوربانوف روس بود که در مسابقات امسال غایب است. فینال سختی هم بود، او روس کشتی‌بلدی بود که مبارزه سنگینی داشتم، امسال در غیاب کوربانوف، حریف آمریکایی جدی‌تر از بقیه است که امیدوارم مردم هم دعایم کنند که شرمنده‌شان نشوم.

بیشتر بخوانید:

257 258

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید