واکنش رسانه پرتغالی به پیروزی ساپینتو و مورایس/عکس

Table of Contents

پیشنهاد روز

واکنش رسانه پرتغالی به پیروزی ساپینتو و مورایس/عکس

هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران روز گذشته آغاز شد که در یکی از این بازی‌ها استقلال با «ریکاردو ساپینتو» سرمربی پرتغال خود برابر ملوان به پیروزی ۳ بر ۱ دست یافت.

سپاهان هم با «ژوزه مواریس» پرتغالی دومین برد خود را تجربه کرد و نساجی را با نتیجه ۲ بر ۱ شکست داد.

پیروزی پرتغالی‌های لیگ ایران در مطبوعات کشور پرتغال هم بازتاب یافته است.

نشریه «ابولا» درباره استقلال نوشت: «پس از شکست در بازی افتتاحیه، استقلالی‌ها به رهبری ریکاردو سا پینتو اولین پیروزی خود در لیگ ایران را کسب کردند و در خارج از خانه ۳ بر ۱ ملوان را شکست دادند. تیم تهرانی با گل بازگیر (دقیقه ۲۷) در وضعیت نامناسبی قرار داشت اما غلامی (دقیقه ۵۷)، قایدی (دقیقه ۷۹) و مهدی پور (دقیقه ۸+۹۰) بازی را چرخاندند.»

ابولا درباره تیم سپاهان هم روی گلزنی «مانوئل فرناندز» پرتغالی برای این تیم مانور داده و نوشته است: «مانوئل فرناندز اولین بازی خود را با گلزنی در پیروزی سپاهان انجام داد.»

واکنش رسانه پرتغالی به پیروزی ساپینتو و مورایس/عکس

روزنامه «رکورد» هم با تیتر «مانوئل فرناندز به ژوزه مورایس» کمک می‌کند، نوشت: «مانوئل فرناندز هافبک تیم سپاهان در پیروزی (۲-۱) سپاهان با سرمربیگری مورایس مقابل نساجی مازندران برای دومین دوره مسابقات قهرمانی ایران گلزنی کرد. این تیم با شش امتیاز در صدر جدول قرار دارد.»

این روزنامه درباره استقلال هم آورده است: «از سوی دیگر سا پینتو با برتری ۳-۱ مقابل ملوان به اولین پیروزی خود در سکان هدایت استقلال دست یافت. شاگردان این مربی پرتغالی در نیمه اول شکست خوردند، اما در نیمه دوم برگشتند و اکنون در رده ششم قرار دارند.»

بیشتر بخوانید:

257 251

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید