واکنش ستاره هلندی به تمدید قرارداد با پرسپولیس

Table of Contents

پیشنهاد روز

واکنش ستاره هلندی به تمدید قرارداد با پرسپولیس

یورگن لوکادیا با وجود اینکه هنوز آماده نیست و برای رسیدن به فرم ایده آل چند هفته ای کار دارد، در همین مدت کوتاه نشان داده چه فوتبالیست باکیفیت و گلزنی است. لوکادیا با ۴ گل زده آقای گل لیگ برتر است و با ادامه این روند شانس اصلی کسب این عنوان به حساب می‌آید.

هواداران پرسپولیس هرچقدر با گلزنی‌های این بازیکن کیف می‌کنند و به قهرمانی تیمشان امیدوار می‌شوند، نگران جدایی لوکادیا در پایان فصل هستند. قرارداد ستاره هلندی در پایان فصل به پایان می‌رسد و در صورت درخشش این بازیکن، باشگاه پرسپولیس کار دشواری برای تمدید قرارداد لوکادیا خواهد داشت.

خود یورگن در لایو اینستاگرامی خود نسبت به این موضوع واکنش نشان داد که در نوع خودش جالب بود. مهاجم هلندی در خصوص تمدید قرارداد با پرسپولیس و درخواست زیاد از سوی هواداران گفت: فکر می‌کنم صحبت کردن در خصوص این موضوع الان خیلی زود است. باید منتظر باشیم و ببینیم در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و آیا سرمربی تیم از عملکرد من رضایت دارد یا خیر. من پرسپولیس و ایران را دوست دارم، هواداران هم به من لطف دارند. امیدوارم در پایان این فصل بتوانیم قهرمانی را بدست بیاوریم و هواداران پرسپولیس را خوشحال کنیم.

بیشتر بخوانید:

۲۵۸۲۵۴

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید