واکنش کی‌روش به پیشنهاد ایران در یک جمع خصوصی

Table of Contents

واکنش کی‌روش به پیشنهاد ایران در یک جمع خصوصی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در روزهای اخیر شایعات جدایی دراگان اسکوچیچ و بازگشت کارلوس کی‌روش به نیمکت تیم ملی ایران قوت گرفته بود.

روزنامه فرهیختگان در گزارشی مدعی شد کی‌روش که این روزها کمتر پاسخ رسانه‌های ایرانی را می‌دهد، در یک جمع خصوصی بدون تایید یا تکذیب تماس از سوی فدراسیون ایران برای مذاکره با وی به برخی همراهانش اعلام کرده تیم ملی فوتبال ایران سرمربی رسمی دارد و با تیمی که سرمربی دارد برای حضور روی نیمکتش مذاکره نمی‌کند. البته کی‌روش این صحبت‌ها را قبل از برکناری اسکوچیچ مطرح کرده بود و با توجه به اینکه جدایی مربی کروات قطعی به نظر می‌رسد سرمربی پرتغالی هم طبعا مشکلی برای انجام مذاکرات جدی‌تر ندارد.
البته برخی می‌گویند کی‌روش برای رسیدن به رکورد جاودانه 5 دوره حضور در جام‌جهانی حاضر است تن به هر کاری بدهد تا جایی‌که این‌بار دیگر مسائل مالی برایش در اولویت قرار نداشته باشد. در هر صورت این چهره دوره‌های پایانی سرمربیگری خود را سپری می‌کند و برای او از لحاظ جایگاه و اعتبار خیلی اهمیت دارد که بتواند همراه با تیم ملی ایران در جام‌جهانی 2022 هم در قطر حاضر باشد و به همین دلیل مذاکره کردنش با ایران چندان هم دور از انتظار نیست.

258 258

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید