پاسخ منفی سولسشر به پیشنهاد تیم ملی ایران

Table of Contents

پاسخ منفی سولسشر به پیشنهاد تیم ملی ایران

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فوت‌مرکاتو ساعاتی پیش با انتشار خبری مدعی شد مقامات فوتبال ایران برای جذب اوله‌گونار سولسشر، سرمربی سابق منچستریونایتد، و استفاده از او به عنوان جانشین دراگان اسکوچیچ، ابراز تمایل کرده‌اند.

این رسانه اما دقایقی پیش مدعی شد سولسشر به درخواست ایران پاسخ منفی داده و اعلام کرده در کوتاه‌مدت برای خود اهداف دیگری دارد و برای هدایت تیم ملی ایران در جام جهانی راهی تهران نخواهد شد.

درحالیکه فوتبال ایران ظاهرا برای اخراج رسمی دراگان اسکوچیچ آماده می‌شود بازار شایعات درباره گزینه‌های جانشینی او داغ شده است. اسکوچیچ که تیم ملی ایران را به جام جهانی رسانده تنها چهار ماه مانده به شروع تورنمنت، از این سمت کنار گذاشته می‌شود.

با اینکه خبرها در ایران بیشتر حاکی از این است که احتمال نشستن یک گزینه داخلی روی نیمکت تیم ملی بیشتر از سایر سناریوها است اما ادعاهایی مثل ادعاهای اخیر فوت‌مرکاتو، پیچیدگی روند جانشینی اسکوچیچ را بیش از پیش خواهد کرد.

سولسشر نروژی، ماه نوامبر گذشته، از سمت خود به عنوان سرمربی منچستریونایتد اخراج شد. یونایتد که در دوران هدایت او تا پیش از ماه نوامبر نتایج بسیار ضعیفی گرفته بود در نهایت این مربی نروژی را اخراج کرد.

۲۵۶ ۲۵۱

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید