پرسپولیس بدنبال اولین برد تاریخ مقابل هوادار

Table of Contents

پیشنهاد روز

پرسپولیس بدنبال اولین برد تاریخ مقابل هوادار

به گزارش خبرگزاری جُستک ؛ هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران عصر امروز دوشنبه از سر گرفته می‌شود که در یکی از مهمترین بازیها، پرسپولیس در دیداری خارج از خانه به مصاف هوادار می‌رود.

اگرچه هوادار به همراه شهرداری تبریز، یکی از دو تیمی است که پرسپولیس هنوز بردی برابر آن‌ها در لیگ برتر به دست نیاورده، ولی هدایت این تیم را ساکت الهامی به عهده دارد که نتایج خوبی مقابل پرسپولیس از یک سو و یحیی گل‌محمدی از سوی دیگر به دست نیاورده است. ماجرا از این قرار است که ساکت الهامی علی‌رغم اینکه کارنامه خوبی در لیگ برتر دارد، ولی مقابل پرسپولیس به هیچ وجه نتایج قابل قبولی نگرفته و در هر ۴ تقابل برابر این تیم شکست خورده است. الهامی که قبلاً دستیار گل‌محمدی بوده با ۴ باخت برابر گل‌محمدی به هیچ مربی‌ای بیشتر از این نباخته است.

آنها در اولین بازی خود در شرایطی به تساوی یک – یک دست یافتند که گل محمد جواد محمدی با گلی جنجالی که با دست به ثمر رساند، حاشیه ساز شد. در بازی برگشت دو تیم نیز در شرایطی که پرسپولیس موقعیت‌های زیادی برابر حریف داشت و در ضدحملات نیز احمد گوهری در چند مرحله دروازه پرسپولیس را نجات داد، دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند. اکنون در سومین تقابل پرسپولیس و هوادار، باید دید یحیی گل محمدی قادر خواهد بود طلسم شکست ناپذیری تیم تازه وارد هوادار را بشکند و جایگاه خود در صدر جدول را تثبیت کند یا خیر.

251 251

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید