پیام جالب برای ستاره جدید قرمزها؛ از اینجا نرو لعنتی!

Table of Contents

پیشنهاد روز

پیام جالب برای ستاره جدید قرمزها؛ از اینجا نرو لعنتی!

انتقال کاسمیرو از رئال مادرید به منچستریونایتد نهایی شد و این بازیکن در ادامه فصل جدید با پیراهن این تیم به میدان خواهد رفت.

این بازیکن برزیلی در طول دوران حضورش در رئال مادرید قهرمانی‌های بسیاری را تجربه کرد و یکی از مهره‌های کلیدی این تیم به حساب می‌آمد اما در نهایت تصمیم گرفت به پیشنهاد شیاطین سرخ پاسخ مثبت بدهد.

او روز گذشته در محل تمرینات رئال حاضر شد تا تصمیمش را به اطلاع کارلو آنچلوتی برساند و از هم تیمی‌هایش نیز خداحافظی کند. مراسم خداحافظی او روز دوشنبه برگزار خواهد شد و پس از آن برای اضافه شدن به تمرینات یونایتد به منچستر خواهد رفت.

مینا بونینو شب گذشته تصویری از مکالمه شخصی‌اش با کاسمیرو با شکلک گریه منتشر کرد که در آن خطاب به این هافبک برزیلی نوشته بود:« از رئال نرو، لعنتی!»

با این حال، حتی درخواست او نیز تصمیم این بازیکن را تغییر نداد و او از این پس دیگر در ترکیب رئال مادرید حضور نخواهد داشت تا یک ضلع از مثلث برمودای این تیم جدا شده باشد.

بوننیو، همسر والورده، یک خبرنگار ورزشی معروف اروگوئه‌ای است که از سال 2020 در کنار این بازیکن حضور دارد و پیش از این نیز گفته شده بود که او به همراه همسرش رابطه بسیار نزدیکی با خانواده کاسمیرو دارند و این موضوع از ناراحتی آنها از شنیدن خبر جدایی او به خوبی مشهود است.

بیشتر بخوانید:

258 258

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید