کسب و کارتان را با ePoll متمایز کنید!

کسب و کارتان را با ePoll متمایز کنید!

[ad_1]

سامانه ePoll با ارائه راهکار های متنوع و ویژگی های منحصر به فرد به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید با استفاده از پرسشنامه های از پیش آماده شده و یا ایجاد فرم های کاملا شخصی‌سازی شده، این کار را انجام دهید. این سامانه به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی پرسشنامه خود را طراحی و به روش های مختلف منتشر کنید و در انتها پاسخ های جمع آوری شده را تحلیل نمایید. این فرم ها و پرسشنامه ها برای نظرسنجی، ثبت خرید و فروش، تحقیقات بازار، بازاریابی و ویزیت، تحقیقات علمی و دانشجویی، رضایت سنجی و منابع انسانی کاربرد دارد.

مراحل انجام کار در ePoll در سه مرحله است:

  • طراحی فرم: با استفاده از 27 نوع قالب سوالات متنوع و هم چنین استفاده از قوانین و روابط منطقی که بین سوالات قابل تعریف است، فرم خود را طراحی کنید. هم چنین می توانید رنگ بندی، چیدمان سوالات و ظاهر پرسشنامه را مطابق با سلیقه خود طراحی نمایید.
  • انتشار: پس از طراحی پرسشنامه می توانید لینک آن را در شبکه های اجتماعی و یا وب سایت های مختلف قرار دهید. هم چنین می توانید توسط ایمیل و یا پیامک لینک را برای جامعه هدف خود ارسال کنید تا افراد مختلف به آن پاسخ دهند.
  • نتایج: درهنگام پاسخ گویی کاربران، می توانید به لحظه و به صورت زنده اطلاعات جمع آوری شده را مشاهده نمایید. نمایش گرافیکی نتایج، خروجی داده ها جهت استفاده در برنامه های Excel و SPSS و هم چنین گزارش ساز، از ویژگی ها مهم این سامانه می باشد.
خواندن
آغاز نام‌نویسی واکسیناسیون برای ۵۵ ساله‌ها

قابل ذکر است که این سامانه، امکان جمع آوری آفلاین داده ها را در کنار روش های آنلاین به شما می دهد. شما می‌توانید با استفاده از نرم افزار اندرویدی بر روی موبایل یا تبلت خود به صورت کاملا آفلاین به جمع‌آوری اطلاعات بپردازید.

پس کافی است همین حالا وارد سایت ePoll شوید و اولین فرم خود را به صورت کاملا رایگان ایجاد کنید.

 

[ad_2]

Source link

ارسال دیدگاه

message
email
person