کنایه بمب استقلال به نوع تمرینات ساپینتو

Table of Contents

کنایه بمب استقلال به نوع تمرینات ساپینتو

تمرینات استقلال چند روزی است که در اردوی ترکیه پیگیری می‌شود و بازیکنان تیم که برای انجام بازی‌های تدارکاتی محل کمپ خود را تغییر داده‌اند، در مرحله دوم اردوی خارجی امروز به مصاف گنچلر بیرلیگی خواهند رفت.

به نظر می‌رسد برنامه‌های پرفشار ساپینتو برای برای بازیکنان غیر منتظره بوده و آن‌ها به این مساله اعتراف می‌کنند. در این بین سجاد شهباززاده معتقد است که تمرینات خیلی کم فشار و سبک برگزار می‌شوند که در واقع کنایه جالبی به نوع کار ساپینتو و برنامه‌های تمرینی آبی پوشان است.

البته شاگردان ساپینتو از شرایط اردویی پیش فصل و روند آماده سازی تیم رضایت دارند. بر اساس آنچه که در تهران دیده شد، شیوه‌های تمرینی و تاکتیکی استقلال نشان می‌دهد سرمربی پرتغالی تمرکز زیادی روی بازی زمینی و پاس‌های کوتاه دارد. ضمن اینکه ساپینتو توجه زیادی هم به بخش هجومی تیم دارد. این مساله علاوه بر حضور مهاجمان زیاد در تیم، با توجه به برنامه‌های مختلف برای حمله‌های سریع و گروهی، مشخص است.

با وجود فشار بالای تمرینات، تنوع بخش‌های تمرینی جو با نشاط و شادی را بین بازیکنان ایجادمی‌کند که باعث می‌شود بازیکنان انگیزه خودشان را برای ادامه تمرینات از دست ندهند.

256 251

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید