کی‌روش آدم نمک‌نشناسی است و برخورد وقیحانه‌ای دارد

Table of Contents

پیشنهاد روز

کی‌روش آدم نمک‌نشناسی است و برخورد وقیحانه‌ای دارد

دکتر بیژن ذوالفقارنسب درباره انتخاب مجدد کارلوس کی‌روش به عنوان سرمربی تیم ایران اظهار داشت: این تصمیمی است که فدراسیون اتخاذ کرده است ولی برکناری اسکوچیچ در فرهنگ ایران جایی ندارد و برکناری این مربی کروات یک بی اخلاقی بود که از سوی فدراسیون فوتبال صورت گرفت. او تیم ملی را به جام جهانی برد و نباید چنین برخوردی با وی صورت می‌گرفت.

وی افزود: نمی‌دانم هدف فدراسیون فوتبال از آوردن کی‌روش چیست. او دو بار در جام جهانی با تیم ملی کشورمان ناکام بود و نتیجه‌ای هم نگرفت. مهمترین مسئله این سرمربی پرتغالی این است که ادم نمک نشناسی است و برخورد وقیحانه ای دارد. در واقع دستاورد او فقط بی احترامی و توهین بود.

مربی تیم ملی ایران در جام جهانی ۱۹۹۸ ادامه داد: کی‌روش رفتارش با مسئولان فدراسیون، وزارت ورزش و بزرگان فوتبال ایران اصلا صحیح نبود و فقط بی احترامی می‌کرد. در هیچ کجای دنیا ندیدم چنین مربی باشد که به همه بی احترامی کند. یک مربی حرفه ای و درجه اول هیچ وقت چنین رفتاری ندارد و او ثابت کرده که مربی درجه اولی نیست.

وی خاطر نشان کرد: در جامعه ورزش و فوتبال ایران یک نفر ایشان را تایید نمی‌کند و آوردن کی‌روش هم خواسته خودش در آستانه جام جهانی بود تا بعد از آن جایی دیگر قرارداد امضا کند.

ذوالفقارنسب در پایان عنوان کرد: درست است که او دو بار ایران را به جام جهانی برد ولی باید قبول کنیم که این بار ایران کی‌روش را به جام جهانی برد تا برای او تبلیغ کنیم و او برای سومین بار پیاپی در جام جهانی حضور داشته باشد.

258 258

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید