گل‌محمدی: چمن ورزشگاه خودجوش بلند شده بود!

Table of Contents

پیشنهاد روز

گل‌محمدی: چمن ورزشگاه خودجوش بلند شده بود!

به گزارش خبرگزاری جُستک ؛ یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری بعد از برد تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان در خصوص این بازی اظهار داشت: بازی امروز جذاب و دیدنی بود. هر کسی بازی را دید از آن لذت برد. هر دو تیم فوتبال رو به جلویی را ارائه دادند. در نیمه اول تیم مسجدسلیمان بازی بهتری انجام داد. بعد از گلی که خوردیم هیجانی بازی کردیم و توپ‌های زیادی از دست دادیم.

وی ادامه داد:همین توپ‌ها منجر به ضدحملات حریف شد و حتی می‌توانستند گل دوم را بخوریم. به نظرم گلی که در نیمه اول زدیم درست بود و حتی داور می توانست یک پنالتی برای ما بگیرد. کارشناسان داوری بهتر در این زمینه حرف می زنند. در نیمه دوم بازی را خوب شروع کردیم. حریف مقداری بی‌تجربه بود، اما ما هم بازی را در نیمه دوم خیلی خوب شروع کردیم. توانستیم از موقعیت هایی که به دست آوردیم استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: از لوکادیا به عنوان یک بازیکن حرفه ای تشکر می کنم که خیلی خوب خودش را نشان داد و زحمات بچه ها به ثمر رسید. می توانستیم گل سوم را هم بزنیم. این برد را به بچه های تیم تبریک می گویم چون بازی کردن در این شرایط آب و هوایی اینجا سخت بود. چمن ورزشگاه هم بلند بود و اینکه چرا تیم های مقابل پرسپولیس خیلی خودجوش چمن ورزشگاه شان بلند می شود جای تعجب دارد. در هر صورت فکر می کنم این 3 امتیاز خیلی شیرین بود و این برد را به هواداران و مهدی ترابی که امروز تولدش بود تقدیم می کنیم. او لحظات خوبی برای تیم ما ساخته است.

گل‌محمدی در خصوص داوری بازی هم افزود: در نیمه اول احساس کردم پنالتی به سود ما گرفته نشد و گلی که زدیم هم درست بود. به مهدوی و همکارانش خدا قوت می گویم. بازی سنگینی برای قضاوت بود و از آنها تشکر می کنم.

بیشتر بخوانید:

257 258

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید