یادگاری تاتنهامی برای رونالدو/عکس

Table of Contents

پیشنهاد روز

یادگاری تاتنهامی برای رونالدو/عکس

تاتنهام امروز در دیداری دشوار و در روزی که فرصت‌های گلزنی زیادی را از دست داد، با تک گل هری کین در نیمه دوم برابر ولورهمپتون به برتری دست یافت و موقتا در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفت. اما در نیمه اول تصاویر تلویزیونی برای لحظاتی رونالدو، ستاره سابق و بزرگ تیم ملی برزیل و باشگاه‌هایی ازجمله بارسلونا، اینتر و رئال مادرید را به تصویر کشیده و بسیاری را متعجب ساخت.

رونالدو در ورزشگاه تاتنهام هاتسپر به‌عنوان مهمان نایک و به درخواست این کمپانی مشهور تولید لباس ورزشی حضور پیدا کرده بود. جایگاه N17 در این ورزشگاه همیشه متعلق به مهمانان شرکت نایک بوده و به همین دلیل رونالدو نیز در این بخش از استادیوم حاضر شد و البته با لباس شماره 9 تاتنهام نیز عکس یادگاری گرفت.

این کمپانی مشهور در سال 2018 قراردادی 15 ساله با تاتنهام برای تولید لباس این تیم در سطوح مختلف امضا کرد. رونالدوی برزیلی در 98 بازی برای تیم ملی 62 گل به ثمر رساند و در 384 مسابقه در رده باشگاهی 280 بار موفق شد دروازه حریفان را باز کند. البته مصدومیت‌های متوالی در مقاطع زمانی مختلف، هرگز اجازه نداد این ستاره بزرگی تمامی توانایی‌های خود را به‌نمایش بگذارد.
یادگاری تاتنهامی برای رونالدو/عکس

بیشتر بخوانید:

257 251

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید