یافتن مرکز فروش گوجه فرنگی گیلاسی در شهر قم

Table of Contents

پیشنهاد روز

یافتن مرکز فروش گوجه فرنگی گیلاسی در شهر قم

یکی از انواع صیفی جات که در همه سالاد ها و غذا ها می توان به وفور از آن استفاده کرد گوجه فرنگی است که دارای خواص بسیاری است.

پیداش گوجه در اصل برای قاره اروپا و کشور پرو بوده است که در طی استعماراتی در قرن شانزده بوجود آمد باعث شد تا به کشورهای اروپایی همچون: فرانسه، ایتالیا و اسپانیا نیز را پیدا کند و از آن در غذاها و سالادها استفاده های متنوعی را داشته باشند.

گفته می شود که این محصول در زمان پادشاهی قاجار به دست ایرانیها رسیده است که بعد از دست یافتن کشاورزان ایرانی آن را به کاشت رسانند و امروزه توانسته اند به صورت خودکفا آن را به تولید انبوه و فراوان برسانند.

خوشبختانه یکی از محصولات کشاورزی که توانسته به صورت بالا به کشورهای دیگر راه پیدا کند گوجه فرنگی صادراتی می باشد که تولید کننده های ایرانی توانسته اند آن را با بالا ترین کیفیت به صادرات برسانند.

کشورهایی که بسیار در این محصوا پر مصرف بوده اند و آن را از ایران تهیه می کنند عبارت اند از: روسیه، عراق، افغانستان و ترکیه می باشد و مجموعه آراد برندینگ همچنین با استفاده از بهترین بسته بندیها توانسته مرغوب ترینها را برای مشتریان خودش ارسال کند اگر شما هم به دنبال باکیفیت ترین گوجه فرنگیها هستید می توانید با پر کردن فرم مشاوره خرید خود را انجام دهید.

گوجه فرنگی گیلاسی

بهتر است بدانید که این خوراکی یعنی گوجه فرنگی در تکنیکهای مختلفی در حال تولید می باشد که یکی از آنها عبارت است از: روش گلخانه ای یکی از این روشهای کاشت می باشد.

این خوراکی را می توانید در انواع غذاهای خود به صورت مختلفی استفاده کنید به گونه ای که از افراد آن را همراه با خیار ساده و پنیر به عنوان یک صبحانه و عصرانه اصلی به حساب می آورند که اکثر ایرانی از آن استفاده می کنند.

لازم به ذکر است امروزه طی تحقیقاتی که در این باره شده است محققان پی برده اند که این  محصول دارای ارزش غذایی فراوانی می باشد و می تواند در بعض از مواقه جنبه درمانی را به همراه داشته باشد.

یافتن مرکز فروش گوجه فرنگی گیلاسی در شهر قم

مصرف گوجه فرنگی برای بسیاری از آقایانی که مشکل پروستات دارند بسیار مفید می باشد و می توانن از آن به عنوان یک درمان کننده استفاده کنند همچنین این سبزی به دلیل داشتن فیبر فراوان می تواند برای افرادی در معرض سرطانهای گوناگون هستند بسیار پر کاربرد و مفید باشد.

افرادی که به مصرف انواع مختلفی از دخانیات اعتیاد دارند برای این که بتوانند از سرطانهای ریه در خودشان جلوگیری کنند بهتر است حتما از گوجه فرنگی گیلاسی استفاده کنند چرا که دارای ویتامینهای مختلفی همچون: A می باشد که قادر است مواد سمی را از انواع مواد دود زایی که می تواند برای بدن مضر باشد را دفع کند و منجر به آسیبهای جدی در افراد نشود.

مرکز فروش گوجه فرنگی

همان طور که میدانید در انتخاب کالای کشاورزی برای بازار هدف آیتم هایی مانند بذر گوجه مرغوب و مسافت بسیار مهم میباشد،چرا که هر چقدر مسافت کمتر باشد میزان خرابی گوجه فرنگی بشدت پائین خواهد آمد و از طرفی باید بذر مرغوب و مورد تائید بازار هدف را نیز شناسایی کرد.

از این رو ما عرضه کنندگان گوجه ایران توانسته ایم این دو مشکل را همزمان برطرف کرده و گامی مهم در صادرات این محصول به سلیقه و طبع مشتریان برداریم.

برای اینکه به این سوال پاسخ دهیم نظر شما را به نوع کشت گوجه فرنگی در ایران جلب میکنیم.آنگونه که شما میدانید گوجه اگر بصورت زمینی رشد کند عطر و بوی مورد نظر مصرف کنندگان را دارد، لذا ما در ایران توانسته ایم این مشکل را حل کرده و تعداد ماهای زیادی در سال از خرداد تا شهریور کشت گوجه زمینی آنهم بصورت عمده داشته باشیم.

یافتن مرکز فروش گوجه فرنگی گیلاسی در شهر قم

همین ویژگی سبب شده تا خاصیت گوجه فرنگی از دست نرفته و با کیفیت ترین و خوش عطرترین محصول بدست مصرف کننده برسد و شما عزیزان برای یافتن مرکز فروش گوجه فرنگی باید به میادین تره بار بروید و از فروشگاه های معتبر اطلاعات کسب کنید.

یکی از آیتم های مورد بررسی در صادرات محصولات کشاورزی خصوصا گوجه فرنگی و بادمجان لامپی تنوع بذر میباشد.ما در ایران بدلیل کاشت بیش از بیست مورد بذر مورد علاقه مصرف کننده داخلی و خارجی یکی از پرتنوع ترین کاشت و برداشت گوجه فرنگی در دنیا محسوب میشویم، چون اقلیم های آب و هوایی متفاوتی برای کاشت و برداشت در فصول مختلف سال داریم.

از دیگر آیتم های مورد بررسی باید به فاصله شهر ایران تا کشور هدف اشاره نمود.برای روشن شدن این موضوع با ذکر یک مثال متوجه خواهید شد شیراز در جنوب کشور بزرگ ایران قرار گرفته است و بازار بزرگ دبی که بنام العویر معروف میباشد در جنوب ایران میباشد.امیدوارم متوجه شده باشید وقتی قرار است برای دبی بار گوجه فرنگی ارسال شود قطعاً از شیراز که بسیار نزدیک به دبی میباشد.

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید