یک خودروی جدید در راه بازار | تصویر این فست بک که با قدرتی متفاوت به بازار ایران عرضه می شود را ببینید

Table of Contents

یک خودروی جدید در راه بازار | تصویر این فست بک که با قدرتی متفاوت به بازار ایران عرضه می شود را ببینید

به گزارش جُستک آنلاین به نقل از سایت خودرو، در ابتدا قرار بود که خودروی J۷ بر پایه جک J۷ به بازار ایران عرضه شود. حال طبق جدیدترین اخبار گویا این خودرو قرار است که یک نسخه ارتقاء پیدا کند و خودرو پریمیوم Sehol A۵ plus به جای آن به بازار ایران عرضه شود. طبق شنیده ها KMC J۷ در کلاس فست بک ( در و شیشه یکپارچه عقب) به طول ۴۷۸۰، به عنوان بزرگترین خودرو غیر کراس اوور بازار صفر کیلومتر، به بازار کشور عرضه خواهد شد. این خودرو مجهز به پیشرانه ۱.۵ لیتری و تزریق سوخت مستقیم GDi  توربو است و توان معادل ۱۷۲ اسب بخار به علاوه گیربکس ۶ سرعته دو کلاچه و وزن خالص حدود ۱۴۸۵ کیلوگرم شتابی ۷.۶ ثانیه ای دارد که شرایط را برای تبدیل این خودرو به پرشتاب ترین خودرو تازه وارد بازار ایران فراهم می کند.
 
در سایت های خارجی، حداکثر توان این خودرو ۱۸۴ اسب بخار قید شده است؛ اما به نظر می رسد که این فست بک با قدرتی متفاوت به بازار ایران عرضه شود. این تغییر احتمالاً به علت تنظیم عملکرد فنی خودرو با سوخت موجود در کشور انجام شده است.

KMC J۷ سیستم کمکی فرمان برقی دارد و رینگ های ۱۸ اینچی آلومینیومی بر روی آن نصب خواهد شد. فست بک جدید شرکت کرمان موتور، مخزن سوخت ۵۵ لیتری دارد و طبق برخی از منابع خبری، مصرف سوخت ترکیبی آن حدود ۷ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر خواهد بود.

یک خودروی جدید در راه بازار | تصویر این فست بک که با قدرتی متفاوت به بازار ایران عرضه شود را ببینید

خودروی مونتاژی جدید کرمان موتور، داز لحاظ  تجهیزات رفاهی مجهز به تکنولوژی هایی مانند کنترل الکترونیکی پایداری ESP، کنترل کشش TCS، ترمز کمکی هیدرولیکی HBA، سیستم کمکی شروع حرکت در سربالایی HAC، ترمز اضطراری BOS، کنترل فشار با دتایرها TPMS، اتوهلد و دوربین ۳۶۰ درجه است.

برای امکانات رفاهی این خودرو، مواردی همچون کروز کنترل، سنسور باران، ورود و استارت بدون کلید، نمایشگر ۷ اینچی پشت فرمان، نمایشگر ۱۰.۴ اینچی عمودی در میانه کنسول، گرمکن و تنظیم برقی صندلی راننده، تهویه مطبوع اتوماتیک و … بتعبیه شده است.

J۷ با طراحی بدنه فست بک، احتمالاً در بازه قیمتی احتمالی ۱ تا ۱.۵ میلیارد تومان قرار می گیرد. طراحان ایتالیایی این خودرو دنیل کالیونه به عنوان طراح بخش خارجی با سابقه طراحی آلفارومئو و جیان‌کارلو کنسیلیو، به عنوان طراح بخش داخلی، با سابقه طراحی لانچیا و مازراتی هستند که بنابر رسم همیشگی شرکت سازنده، در استدیو جک در ایتالیا به طراحی خودرو پرداخته اند. حاصل کار این طراحان ایتالیایی در بازار ایران به عنوان خودرویی پریمیوم، در مقایسه با خودروهای موجود در بازار و وضعیت اقتصادی کشور عرضه می شود.

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید