۲۵ میلیارد ریال برای آزادسازی خانه ستارخان هزینه شده است

۲۵ میلیارد ریال برای آزادسازی خانه ستارخان هزینه شده است

[ad_1]

ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار منطقه چهار تبریز گفت: تاکنون برای آزادسازی و تملک خانه‌های اطراف خانه قدیمی ستارخان بیش از ۲۵ میلیارد تومان هزینه شده است.

اکبر امجدی با اشاره به اینکه تملک قطعات اطراف خانه ستارخان ادامه دارد، اظهار کرد: بر اساس برآوردهای انجام شده و نقشه مدون، در مجموع تعداد ۲۲ قطعه زمین موجود در منطقه مورد نظر و تعداد یازده قطعه برای احداث پارک تملک شده و بقیه نیز در حال انجام است.

وی گسترش فضای سبز و احداث پارک در مجاورت خانه ستارخان را از برنامه‌های اولویت دار شهرداری منطقه ۴ تبریز اعلام و اضافه کرد: تملک قطعات اطراف خانه ستارخان جهت تبدیل به پارک در مراحل نهایی است و به‌ زودی با اتمام تملک مرحله احداث و بهره‌برداری شروع می‌شود.

وی گفت: این امر به‌ منظور توسعه‌ی فضای سبز منطقه و همچنین ساماندهی و زیباسازی اطراف خانه ستارخان انجام می‌شود.

امجدی با اشاره به اهداف شهرداری منطقه چهار طی سال‌های گذشته مبنی بر گسترش فضاهای عمومی این منطقه گفت: علاوه بر پارک اطراف خانه ستارخان، احیای باغ در محله ستارخان نیز یکی دیگر از پروژه‌های در دست اقدام منطقه است که به شکل جدی دنبال می‌شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، وی ادامه داد: برای تملک این باغ قدیمی که ۱۴ هزار مترمربع مساحت دارد، بالغ بر ۱۳ میلیارد تومان هزینه شده است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

خواندن
پنجمین غرق شدگی در رودخانه بشار یاسوج/ فوت ناشی از غرق شدگی۷۲ کهگیلویه و بویراحمدی

ارسال دیدگاه

message
email
person