فرش کثیف دارید؟ این نکات کمک خواهد کرد

Table of Contents

فرش کثیف دارید؟ این نکات کمک خواهد کرد

فرش کثیف دارید؟ این نکات کمک خواهد کرد

فرش کثیف دارید؟ این نکات کمک خواهد کرد

فرش های کثیف علاوه بر اینکه بوی بدی به خانه شما می دهد، می تواند ارزش آن را کاهش دهد. اگر نیاز به فروش خانه خود دارید یا احساس راحتی بیشتری می کنید، باید فرش های تمیزی داشته باشید. بیاموزید که چگونه بهترین قالیشویی را در منطقه خود پیدا کنید.

شرکت های فرش معمولا بیش از تمیز کردن فرش انجام می دهند. اغلب اوقات آنها در تمیز کردن اثاثه یا لوازم داخلی نیز تخصص دارند، بنابراین بهتر است در این مورد پرس و جو کنید. شما می توانید شرکتی را پیدا کنید که در زمینه تمیز کردن اثاثه یا لوازم داخلی و همچنین تمیز کردن فرش معاملاتی ارائه می دهد.

اگر فرش‌های شما واقعاً وضعیت بدی دارند، ممکن است وقت آن رسیده باشد که آنها را به صورت حرفه‌ای تمیز کنید. همیشه یک تکه کوچک از فرش را قبل از استفاده از یک محصول تمیزکننده، آزمایش کنید. فرش های پشمی و ابریشمی احتمالاً در اثر بیشتر مواد تمیزکننده آسیب می بینند. اگر نمی دانید چگونه فرش را تمیز کنید، یک متخصص استخدام کنید.

هنگام جاروبرقی، اتاق را به بخش های کوچکتر تقسیم کنید تا کارتان راحت تر شود. می توانید مناطقی را که قبلاً جاروبرقی کشیده اید با مناطقی که جاروبرقی نکرده اید مقایسه کنید. اگر اتاقی که در حال تمیز کردن آن هستید مربع است، می توانید آن را به چهار قسمت تقسیم کنید.

از یک شرکت قالیشویی بخواهید هر فرش جدیدی را در خانه شما تمیز کند. هنگامی که فرش ها تولید می شوند، اغلب یک ماده شیمیایی برای حفظ ظاهر تا زمانی که به فروش می رسند اضافه می کنند. شما می خواهید این مواد شیمیایی را هنگامی که در خانه شما نصب می شود از فرش خارج کنید تا محیط امن تری برای خود و خانواده خود فراهم کنید.

تمیز کردن فرش خود با برخی مواد شیمیایی به این معنی است که خانواده و حیوانات خانگی شما ممکن است در معرض مواد مضر قرار گیرند. هنگام انتخاب مواد شوینده فرش برچسب ها را بخوانید. به یاد داشته باشید که پاک کننده های طبیعی مانند آب، جوش شیرین، نمک و سرکه اغلب برای تمیز کردن فرش ها بسیار خوب عمل می کنند.

قبل از تصمیم گیری در مورد محصولی که برای شما مناسب است، چندین محصول تمیز کننده را روی فرش خود آزمایش کنید. گزینه های زیادی در بازار وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید، اما هر کدام برای انواع خاصی از فرش ها طراحی شده اند. هنگامی که محصول یا خدماتی را پیدا کردید که با فرش شما کار می کند، حتما به استفاده از آن ادامه دهید.

توصیه هایی را برای یک شرکت قالیشویی حرفه ای بخواهید. پزشک یا مامور پست شما نیز ممکن است ایده های خوبی داشته باشد. توصیه های آنها ممکن است به اندازه توصیه های دوست یا عزیز شما قابل اعتماد نباشد، با این حال هنوز بسیار ارزشمند است.

برای جارو کشیدن تمام فرش وقت بگذارید. هرچه زمان بیشتری را در هر منطقه بگذرانید، می توانید آلودگی های بیشتری را پاک کنید. این کار می تواند تمام لکه های روی فرش شما را از بین ببرد. زمانی که برای این کار صرف می کنید بسیار ارزشش را دارد.

 

فرش کثیف دارید؟ این نکات کمک خواهد کرد

 

کسانی که حیوانات خانگی دارند باید به دفعات بیشتری فرش را تمیز کنند. بسته به نوع فرشی که دارید، ممکن است لازم باشد حرکت حیوان خانگی خود را محدود کنید. بنابراین، شما باید به طور مرتب قالیشویی استخدام کنید. علاوه بر این، احتمالاً باید خودتان را با محصولات قالیشویی تمیز کنید.

قبل از زمان تمیز کردن، گیاهان را از خانه خود خارج کنید. چنین مواد شیمیایی می توانند به گیاهان آسیب برسانند، بنابراین این اقدام هوشمندانه ای است. بسیاری از شرکت ها این زیان ها را دوباره جبران نمی کنند، بنابراین فعال باشید.

هنگام استفاده از یک شرکت قالیشویی حرفه ای، مطمئن شوید که از چه نوع مواد شیمیایی استفاده می کنند. شما می توانید با انتخاب شرکت هایی که روش های سازگار با محیط زیست را برای فرآیند تمیز کردن خود دنبال می کنند، قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی را به حداقل برسانید و از یک سبک زندگی سالم “سبز” حمایت کنید. اگرچه ممکن است این مسئله چندان مهم به نظر نرسد، اما ممکن است مواد شیمیایی مورد استفاده آنها برای خانه و محیط زیست مضر باشد.

اگر می خواهید فرش خود را به دلیل برخی بوها تمیز کنید، ممکن است راه حلی برای آن وجود داشته باشد. آنها فقط باید جوش شیرین را در سراسر خانه در زمانی که هیچ کس خانه نیست بپاشند. حدود یک ساعت آن را نگه دارید و سپس از جاروبرقی خود برای تمیز کردن آن استفاده کنید. این می تواند باعث ایجاد لکه های بیشتر و احتمالاً بو شود.

فقط به این دلیل که می گویند از فناوری جدید استفاده می کند، قالیشویی انتخاب نکنید. در حالی که این یک امتیاز اضافی است، این شخصی است که از تجهیزات استفاده می کند مهم است. یک تکنسین خدمات باید بتواند به سوالات شما پاسخ دهد. همچنین مشخص کنید که آیا آنها در پاسخ های خود صادق هستند یا خیر. اینها چیزهایی هستند که باید به دنبال آنها باشید.

نکته مهم از جُستک : تمیزی فرش تاثیر زیادی روی سلامت شما و خانواده دارد.

فرش کثیف دارید؟ این نکات کمک خواهد کرد

مطمئن شوید که قالیشویی هایی که در نظر دارید می توانند منابع قابل تاییدی را ارائه دهند. یک کسب و کار معتبر خوشحال خواهد شد که فهرستی از مراجع را ارائه دهد. به طور کامل به این موضوع اعتماد نکنید زیرا آنها نام و شماره مشتریان ناراضی را به شما نمی دهند.

هنگام مصاحبه با قالیشویی ها، حتما از آنها بپرسید که چگونه از مبلمان شما محافظت می کنند. از آنها بپرسید که چگونه اثاثیه را جابجا می کنند و از وسایل شما محافظت می کنند. مطمئن شوید که یک شرکت وظیفه شناس استخدام کنید که آسیب زیادی برای تعمیر شما باقی نمی گذارد.

جاروبرقی برای یک شرکت نظافتی بسیار مهم است که قبل از آن انجام شود. هنگامی که فرآیند شروع می شود، خاک خیس می شود. این کار فرش های شما را به درستی آماده می کند و به بخار اجازه می دهد تا به عمق فرش شما نفوذ کند.

در مورد تضمین رضایت بپرسید. اگر فرش شما را به اندازه کافی تمیز نکردند، باید برگردند و دوباره این کار را انجام دهند. اگر آنها به شما قول زدند لکه برداری که انجام نشد، نباید هزینه آن را بپردازید.

نظافتچی های بالقوه باید بتوانند از ادعای برتری خود نسبت به رقبای خود حمایت کنند. اگر این چیزی است که آنها می گویند، تلفن را قطع کنید. فقط با شرکتی کار کنید که در کاری که انجام می دهد خوب باشد و حقایقی در مورد اینکه چرا آنها در تجارت بهترین هستند را به شما می دهد.

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید