افزایشی شدن قیمت مدل‌های پایین‌تر خودرو در بازار | جدیدترین قیمت خودروهای پرطرفدار

Table of Contents

پیشنهاد روز

افزایشی شدن قیمت مدل‌های پایین‌تر خودرو در بازار | جدیدترین قیمت خودروهای پرطرفدار

به گزارش جُستک آنلاین به نقل از اقتصادآنلاین، پژو ۲۰۶ همچنان بدون تغییر ۳۰۵ میلیون تومان معامله می شود. ۲۰۶ تیپ ۵ فول مدل  ۱۳۹۹، مجددا با افزایش همراه بود و با ۵ میلیون افزایش و ۳۵۷ میلیون تومان معامله شد.

پژو ۲۰۷ دنده‌ای سقف پانوراما در ادامه روند با ثبات خود بدون تغییر ۴۱۰ میلیون تومان معامله می شود. قیمت نسخه اتوماتیک و در مدل ۱۴۰۰  پس از ۱۰ میلیون تومان افزایش روز گذشته، امروز بدون تغییر ۶۰۵  میلیون تومان معامله می شود. نسخه دنده ای با سقف فلزی و مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ، ۳۹۷ میلیون تومان معامله می شود.

پژو ۴۰۵ در نسخه بنزینی همچنان بدون تغییر ۲۹۰ میلیون معامله می شود. همین خودرو در نسخه دوگانه سوز، طبق روال چند روز گذشته امروز هم بدون تغییر قیمت ۳۰۰ میلیون تومان معامله می شود.

پژو پارس LX مدل ۱۴۰۱ همچنان بدون تغییر ۳۸۰ میلیون تومان معامله می شود. این خودرو در مدل ۱۴۰۱ و با موتور XU۷ بدون تغییر بود و ۳۱۳ میلیون تومان معامله می شود.

پژو ۲۰۰۸ هم چند روزی است دست از افزایش برداشته و همچنان ۱ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان معامله می شود.

سمند LX  در مدل ۱۴۰۱ با ۲ میلیون کاهش دیگر ۳۰۱  میلیون تومان قیمت خورد.

دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ امروز بدون تغییر ۴۰۱ میلیون تومان قیمت خورد. این خودرو در نسخه توربو اتوماتیک همچنان بدون تغییر ۵۱۰ میلیون تومان معامله می شود.

تارا اتوماتیک با ۵ میلیون کاهش مجددا ۵۹۰ میلیون تومان معامله می شود. نسخه دنده ای اما بدون تغییر ۴۵۵ میلیون تومان معامله می شود.

قیمت رانا پلاس بدون تغییر ۲۹۹ میلیون تومان معامله می شود. این خودرو در نسخه با سقف شیشه ای هم بدون تغییر ۳۲۲ میلیون تومان قیمت خورد.

افزایشی شدن قیمت مدل های پایین تر خودرو در بازار | جدیدترین قیمت خودروهای پرطرفدار

پراید ۱۱۱  بدون تغییر ۲۰۳ میلیون تومان قیمت خورد و نسخه ۱۳۱ هم بدون تغییر ۱۸۲ میلیون تومان معامله شد. پراید وانت یا همان ۱۵۱ هم بدون تغییر ۱۸۵ میلیون تومان قیمت خورد.

کوییک اتوماتیک پلاس در مدل ۱۴۰۱ با ۵ میلیون کاهش، ۳۳۵ میلیون تومان معامله می شود. نسخه ساده و دنده ای این خودرو هم با ۳ میلیون کاهش همراه بود و ۲۱۵  میلیون تومان معامله شد.

سایناEX دنده ای هم با ۲ میلیون کاهش ۲۱۶ میلیون تومان معامله می شود.

تیبا هاچبک امروز هم کاهشی بود و با ۱ میلیون کاهش، ۲۰۴ میلیونی شد. نسخه صندوقدار اما تغییری نداشت و ۱۹۴ میلیون تومان معامله شد.

قیمت شاهین در مدل ۱۴۰۰ با ۵ میلیون افزایش ۳۷۵ میلیون تومان معامله می شود. قیمت مدل ۱۴۰۱ با ۵ میلیون افزایش همراه بود و ۳۸۵ میلیون تومانی شد.

افزایشی شدن قیمت مدل های پایین تر خودرو در بازار | جدیدترین قیمت خودروهای پرطرفدار

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید