این خودرو جایگزین تیبا برای تعیین قیمت کف بازار شد | جدول قیمت‌ها

Table of Contents

پیشنهاد روز

این خودرو جایگزین تیبا برای تعیین قیمت کف بازار شد | جدول قیمت‌ها

به گزارش جُستک آنلاین به نقل از اقتصادنیوز، ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که امروز و با نوسان کاهشی نرخ دلار، قیمت خودرو هم در بازار استپ کرد. به گفته فعالان بازار خودرو با توقف تولید پراید قیمت این خودرو هم در بازار در حدود ۲۰۰ میلیون تومان عرضه می شود، اما با توجه به اینکه در حال حاضر تعداد محدودی از این خودور در بازار به صورت صفر موجود است. معیار قرار دادن این خودرو برای تغیین کف قیمت در بازار معیار درستی نیست.

چندی پیش رییس پلیس راهور فراجا اعلام کرد، بر اساس ابلاغ سازمان ملی استاندارد، همه مدل‌های سمند و تیبا (جز سمند سورن) به دلیل نداشتن ایمنی، شماره‌گذاری نخواهند شد. خبری که در ابتدای امر موجب شد تا قیمت این خودروها در بازار افزایش یابد، اما به مرور و با توجه به نامشخص بودن وضعیت قیمت گذاری این خودرو شاهد توقف قیمت آنها در بازار بوده ایم.

ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که «شاهین» امروز در بازار ۳۶۰ میلیون تومان عرضه شد.

از سوی دیگر در میان خانواده تیبا هم امروز «تیبا صندوقدار» امروز در بازار ۱۹۸ میلیون تومان قیمت گذاری شد و «تیبا ۲ » هم در بازار ۲۰۴ میلیون تومان قیمت خورد.

رصد بازار همچنین نشان دهنده آن است که «کوییکR » هم در بازار در بازار ۲۰۵ میلیون تومانی است و «کوییک معمولی» هم در بازار ۲۰۰ میلیون تومان دست به دست شد.

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید