بازگشت عادل فردوسی‌پور با اپلیکیشن فوتبال  ۳۶۰؛ اختصاصی در بازار

Table of Contents

پیشنهاد روز

بازگشت عادل فردوسی‌پور با اپلیکیشن فوتبال  ۳۶۰؛ اختصاصی در بازار

عادل فردوسی‌پور با اپلیکیشن فوتبال ۳۶۰ که به‌ طور اختصاصی در اپ‌استور ایرانی «بازار» عرضه می‌شود، به میان عاشقان فوتبال بازگشته است.

از اینجا دانلود کنید: https://cafebazaar.ir/app/ir.football360.android

اپلکیشن فوتبال ۳۶۰ زیرنظر عادل فردوسی‌پور با هدف ایجاد تجربه جذاب و متفاوت از دنیای فوتبال شروع به‌ کار کرده است و در توضیحاتش آمده است: در فوتبال ۳۶۰، فوتبال ایران و جهان را در قالبی جدید ولی با همان حال و هوای تولیدات قبلی تیمی که دوستش دارید، ارائه می‌کنیم.

یکی از اعضای تیم اپلیکیشن فوتبال ۳۶۰ می‌گوید: «نقش پلتفرم‌های تازه برای ارائه محتواهای جذاب فوتبالی مهم است و به همین دلیل روی اپلیکیشن تمرکز کرده‌ایم.»

اپلیکیشن فوتبال ۳۶۰ با شعار «فوتبال برای همه» می‌کوشد پاسخگوی علایق همه کسانی باشد که محتواهای رسانه‌های دیگر را دنبال نمی‌کنند یا به آن علاقه ندارند. این اپلیکیشن حاوی محتواهایی اختصاصی با موضوع فوتبال داخلی و خارجی است.

ویدئوها حال‌وهوای همان آیتم‌های خاطره‌انگیز برنامه ۹۰ را دارد. می‌توانید علاوه بر ویدئو به اخبار، نتایج زنده، نتیجه مسابقات، مباحث مربوط به نقل و انتقالات و بخش‌های مخصوص پیش‌بینی و نظرسنجی دسترسی داشته باشید.

اپلیکیشن فوتبال ۳۶۰ به صورت اختصاصی روی بازار

اپلیکیشن فوتبال ۳۶۰ حجم زیادی ندارد و سریع دانلود می‌شود. مهمترین نکته درباره آن محیط و فضای تعاملی است. به‌این معنی که کاربر در ابتدای کار تیم‌های ملی و باشگاهی مورد علاقه خودش را انتخاب می‌کند تا اپلیکیشن اخبار را براساس سلیقه او نمایش داده شوند. به‌نظر می‌رسد جذاب‌ترین بخش اپلیکیشن فوتبال ۳۶۰، ویدئوها باشند. جایی که قرار است محتوای آن با استفاده از مصاحبه‌های اختصاصی و ویژه با ستارگان فوتبال، خلاصه و حاشیه بازی‌ها و تصاویر دوربین‌ها و خبرنگاران اختصاصی فوتبال ۳۶۰ تامین شود.

اگر اخبار ورزشی را به‌طور جدی دنبال می‌کنید، حتما در جریان هستید که در هفته گذشته خبرهایی درباره ملاقات عادل فردوسی‌پور با بعضی ستارگان دنیای فوتبال منتشر شد. بیایید تصور کنیم خوش‌شانس هستیم و این شانس را در نظر بگیریم که حداقل بعضی از این دیدارها با ماجرای رونمایی اختصاصی از اپلیکیشن فوتبال ۳۶۰ در ‌بازار مرتبط هستند. پس حتما اتفاقات هیجان‌انگیزی در پیش خواهد بود. در این حد که امید داشت که حضور عادل فردوسی‌پور در فوتبال ۳۶۰، قرار نیست فقط به نقش مدیریت یا ارائه گزارش‌های صوتی و خواندن نریشن محدود شود.

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید