بیزیکت، اولین شبکه اجتماعی تجاری درآمدساز برای همه/ فیلم

Table of Contents

پیشنهاد روز

بیزیکت، اولین شبکه اجتماعی تجاری درآمدساز برای همه/ فیلم

 به گزارش جُستک ،هر کسی در هر شغلی که باشد و حتی اگر هیچ شغلی هم نداشته باشد در بیزیکت فرصت کسب درآمد منطقی و قانونی و منصفانه برایش فراهم است. بدون آن‌که کارمزدهای آن‌چنانی به برخی سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها بدهد، یا سردرگم این سایت و آن سایت برای رفع نیازهای روزمره خود شود!
شبکه و بازار اجتماعی ابتکاری همراه پیام‌رسان اختصاصی با امکان کسب درآمد دائمی از کلیه خریدها و فروش‌های دوستان و آشنایان، با امکان ایجاد فروشگاه اینترنتی رایگان برای عرضه مستقیم هر نوع کالا، ‌فایل، مهارت و مطلب، به مصرف‌کننده نهایی، با کارمزدی نزدیک به صفر، همراه با کلی امکانات کاربردی دیگر، جذاب‌ترین محل برای همه ایرانیان است تا هم سرگرم شوند و هم کسب‌وکار خود را رونق دهند و درآمد بیشتر کسب کنند.

علاوه بر تقسیم درآمدهای مارکتپلیس خود با کاربران، شبکه اجتماعی درآمدساز بیزیکت، با امکاناتی هم‌چون: پیج شخصی، گروه و کانال، ثبت پست و لایک و کامنت و بازنشر و …. با سبکی متفاوت و برای اولین بار در دنیا کاری کرده است تا: هر عضو بیزیکت، برای هر دقیقه حضور و فعالیتش در این شبکه و در هربار اقدام به هریک از فعالیت‌های شبکه‌ای فوق، تعداد مشخصی امتیاز اختصاصی با نام « کت » دریافت کند که قابل تبدیل به پول نقد یا استفاده برای پرداخت هزینه خدمات حرفه‌ای بیزیکت می‌باشد.

بیزیکت 2
شایان ذکر است بر خلاف برخی سایت‌ها و اپ‌های اجتماعی ایرانی، که از منابع اوپن‌سورس استفاده کرده‌اند و لذا اغلب مشابه هم هستند! بیزیکت، بر اساس موضوع پایان‌نامه بنیان‌گذار آن، آقای « خلیل رضوی‌ »، در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت کارآفرینی دانشگاه تهران، از صفر تا صد، با ایده و تلاش چندین جوان فعال ایرانی برنامه‌نویسی شده و مدل کسب‌وکار ابتکاری درآمدساز آن برای کاربران نیز اولین بار در دنیا مطرح و پیاده شده است.
بیزیکت هر روز با نوآوری‌های جدید توسعه می‌یابد و هم‌اکنون به دنبال گسترش فعالیت‌های خود در سراسر کشور و جذب نمایندگانی شایسته می‌باشد. ما برنامه‌های بسیاری برای افزودن امکانات جذاب جدید به این شبکه کاربردی داریم از جمله این‌که به زودی بخش‌های کرایه‌بازار و اجاره‌بازار و آموزش‌بازار و … رو به بیزیکت اضافه خواهیم کرد.
هم‌چنین سامانه اختصاصی پیک بیزیکت برای جابجایی مرسولات فروشگاه‌های بیزیکتی و نیز قبول سایر بسته‌ها از هر مبدا به هر مقصد، با ابتکارات جدید برای اولین‌بار و با هزینه‌ای معادل نصف تا یک‌سوم نرخ فعلی بازار با فرصت اشتغال برای حداقل ۱۱۱ هزار نفر در سراسر کشور، در مراحل تست نهایی است و به زودی رونمایی و فراخوان سراسری آن منتشر خواهد شد.
شما هم می‌توانید با عضویت در بیزیکت یا دانلود اپلیکیشن آن وارد دنیای متفاوتی شوید که هر لحظه آن می‌تواند برای شما با کسب درآمد جدید همراه شود:

صفحه اصلی بیزیکت:
www.biziket.com
دانلود اپلیکیشن بیزیکت:
www.biziket.com/pages/download

۴۶

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید