تشکیل صف بنزین در برخی جایگاه‌های شرق کرمان | توضیحات ‌مسئولان

Table of Contents

پیشنهاد روز

تشکیل صف بنزین در برخی جایگاه‌های شرق کرمان | توضیحات ‌مسئولان

به گزارش جُستک آنلاین، مسئولان متولی نیز این مشکل را تایید می‌کنند و می‌گویند به محض اطلاع از بروز مشکل، بارگیری و ارسال بنزین انجام شده است و مشکل امشب یا درنهایت فردا به طور کامل حل خواهد شد.

این متولیان می‌گویند کمبود بنزین نداشته اند و توقف موقت عرضه در برخی جایگاه‌ها نیز احتمالا به علت افزایش مصرف در آنها طی روزهای پایانی ماه بوده است.

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان می‌گوید مشکل در توقف عرضه سوخت در چند جایگاه بوده که به علت افزایش مصرف در آنها حادث شده و پس از گزارش مسئولان محلی با فوریت، برنامه‌ریزی و بارگیری انجام شده است.

سیدباقر نورالدینی شامگاه یکشنبه توضیح داد: براساس اطلاعات دریافتی از مجموع حدود ۳۴ جایگاه در شرق کرمان تنها چهار یا پنج مورد دچار مشکل شده بودند که بارگیری و عرضه بنزین برای آنها انجام شده است.

سرپرست فرمانداری بم نیز گفت: ۵۰۰ هزار لیتر بنزین بارگیری شده و کمبود سوخت بنزین در این شهرستان نهایتا تا فردا مرتفع خواهد شد.

محمد برزنگ اظهارداشت: طی رایزنی به عمل آمده با شرکت پخش فرآوردهای نفتی استان کرمان و پیگیری های به عمل آمده بارگیری توسط ماشین های حمل سوخت انجام شده است.

سرپرست فرمانداری بم تاکید کرد: اولویت تزریق با جایگاه های سوختی است که بنزین تمام کرده اند.

به گفته وی شرکت نفت بم بنزین مورد نیاز شهرستان را خریداری کرده است .

در ادامه مدیر شرکت پخش فرآوردهای نفتی بم نیز گفت: از ساعت ۱۲ شب گذشته توزیع ۲۱۰ هزار لیتر فرآورده بنزین در جایگاه های سوخت بم آغاز شده است و این کار ادامه دارد.

بم در ۱۹۵ کیلومتری شرق مرکز استان کرمان قرار دارد.

بر اساس گزارش های دریافتی از شهرستان، تزریق بنزین در همه جایگاه‌های شهرستان ریگان غیر از یک مورد تا این لحظه انجام شده و تزریق در یک مورد دیگر نیز در حال انجام است.

هم اکنون عرضه بنزین در چند جایگاه پرمصرف داخل شهر جریان دارد اما صف مقابل آنها شلوغ است.

 برخی مناطق شرقی و جنوبی کرمان به علت نزدیکی به مرزهای شرقی کشور در معرض پدیده قاچاق سوخت، این سرمایه ملی همه ایرانیان قرار دارند که از جمله دلایل افزایش مصرف نیز همین پدیده گمانه‌زنی می‌شود و نیازمند عزم همگانی مردمی و مدیران متولی در پیشگیری و برخورد با این پدیده از طریق راهکارهای کارشناسی است که هم شهروندان با مشکل مواجه نشوند و هم دست برخی سوءاستفاده گران که سرمایه های ملی را برای منافع شخصی قاچاق می کنند قطع شود.

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید