جزئیات نحوه ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

Table of Contents

پیشنهاد روز

جزئیات نحوه ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری جُستک ، محسن حیدری مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور ضمن تبریک به تمام پذیرفته شدگان گفت: ثبت نام اولیه برای پذیرفته‌شدگان این دوره برای نیمسال اول 1402-1401 به صورت غیرحضوری بوده و پذیرفته‌شدگان گرامی لازم است با مراجعه به سامانه گلستان به آدرس: https://reg.pnu.ac.ir  از نحوه نام نویسی آگاهی یابند.

وی یادآور شد: پذیرفته‌شدگان پس از ورود به سامانه در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی می‌توانند با استفاده از شناسه کاربری و گذرواژه (در صفحه اول سایت فوق الذکر در زمان ثبت نام اعلام می‌شود) وارد سامانه آموزشی گلستان شوند.

وی با اشاره به مدارک لازم برای ثبت نام اظهار داشت: پذیرفته‌شدگان لازم است اسکن مدارک؛ تصویر صفحه اول و صفحه توضیحات شناسنامه، تصویر کارت ملی (پشت و رو)،عکس رنگی با زمینه روشن ،مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان)، تصویر مدرک کارشناسی (برای دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته لازم است مدرک کاردانی نیز ارائه شود).

 را در قالب jpg یا jpeg و با حجم هر فایل حداکثر 250 کیلو بایت تهیه و در هنگام ثبت نام غیرحضوری بارگذاری کنند.

محسن حیدری با عنوان اینکه دانشجو پس از ثبت نام اولیه و بارگذاری مدارک مورد نیاز، جهت تشکیل پرونده در زمان تعیین شده به محل قبولی مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده اقدام کند، تاریخ ثبت نام حضوری و ثبت درخواست مهمانی را نیز از 13 لغایت 18 شهریورماه اعلام کرد.

وی در پایان اظهار داشت: تمام دانشجویان از 14 لغایت 19 شهریورماه فرصت دارند نسبت به انتخاب واحد اقدام کنند.

انتهای پیام/ ت 88این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید