رونمایی از راهکار اینترنت خانواده همراه اول با نام بومینو در نمایشگاه ایران‌تلکام 2021

Table of Contents

پیشنهاد روز

رونمایی از راهکار اینترنت خانواده همراه اول با نام بومینو در نمایشگاه ایران‌تلکام 2021

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، «بومینو» سرویس هوشمند و زیرمجموعه راهکار خانواده همراه اول که با هدف مدیریت والدین بر استفاده فرزندان از اینترنت طراحی شده، برای نخستین بار در نمایشگاه ایران‌تلکام 2021 رونمایی شد.

این سرویس که در آستانه تجاری سازی است، روی سیمکارت های همراه اول فعال می شود و به والدین همراه اولی این امکان را می دهد تا با خیال راحت تر گوشی را برای استفاده از اینترنت در اختیار فرزندانشان قرار دهند.

بومینو در فاز اول شامل چهار طرح محتوایی مختلف، متناسب با صلاحدید والدین و نیاز فرزندان است و به راحتی و از طریق کددستوری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۱۴ مربع» فعال می شود. همراه اول در فازهای بعدی که در آینده ای نزدیک رونمایی می شود به سمت تکمیل این راهکار و ارائه خدمات جذاب، مفید و کاربردی برای غنی سازی زندگی مجازی فرزندان و خانواده های ایرانی حرکت می کند. 

چهار طرح محتوایی بومینو شامل «نوبوم»، «ده بوم»، «صدبوم» و «هزار بوم» می باشد. این طرح های محتوایی به ترتیب برای سنین ۳ تا ۷، ۷ تا ۱۱، ۱۱ تا ۱۵ و بالای ۱۵ سال پیشنهاد می شود که با توجه به سن فرزندان و یا براساس شیوه تربیتی مورد نظر والدین، قابل انتخاب توسط ایشان است.

تمامی مشترکان همراه اولی می توانند اینترنت مناسب فرزندان را از میان چهار طرح محتوایی انتخاب و فعال کنند و با نصب مرورگر اختصاصی بومینو نیز فرزندان را به سمت وبگردی در فضای امن دنیای اینترنت رهنمون سازند.

علاقه‌مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.boomino.ir مراجعه کنند. 

همراه اول در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری اطلاعات و راه حل های نوآورانه (ایران تلکام ۲۰۲۱) در غرفه ۳۸ سالن ۸-۹ محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از ساعت ۸ تا ۱۵ میزبان بازدیدکنندگان است.

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید