زمان بازگشایی نماد استقلال مشخص شد | پرسپولیس امروز تعیین تکلیف می‌شود

Table of Contents

پیشنهاد روز

زمان بازگشایی نماد استقلال مشخص شد | پرسپولیس امروز تعیین تکلیف می‌شود

به گزارش جُستک آنلاین، پس از کشمکش‌های بسیار برای واگذاری سهام سرخابی‌ها، در نهایت سال گذشته واگذاری آنها با تلاش دولت سیزدهم محقق شد و پس از سال‌ها، خصوصی سازی سهام استقلال و پرسپولیس به خط پایان رسید.

به دنبال اجرای این اقدام بزرگ، بازگشایی نماد سرخابی‌ها از جمله معضلاتی بود که به دلیل عدم انتشار صورت‌های مالی باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس به مرحله اقدام نمی رسید و اجرای آن  با تاخیر زیادی همراه شد.

 پس از پیگیری‌های انجام شده از سوی سازمان خصوصی سازی و سازمان بورس برای بازگشایی هر چه سریع‌تر سهام سرخابی‌ها، در نهایت طی چند روز گذشته صورت‌های مالی ٢ باشگاه منتشر شد و خوش‌بینی‌های زیادی را بین طرفداران سرخابی‌ها برای بازگشایی نماد آنها ایجاد کرد.

 هفته گذشته حسین قربان‌زاده، رییس سازمان خصوصی وعده بازگشایی نماد استقلال و پرسپولیس در هفته جاری را داد و از شب گذشته خبری در فضای مجازی مبنی بر بازگشایی نماد استقلال در روز چهارشنبه منتشر شد.

در این خبر آمده است: بازگشایی نماد پرسپولیس در همان روز منوط به ارسال گزارش مدنظر فرابورس (تاییدیه حسابرس  و قرار داد بازیکنان) است.

 براساس پیگیری های انجام شده رییس سازمان خصوصی سازی، بازگشایی نماد استقلال در روز چهارشنبه را تایید و اعلام کرد: زمان بازگشایی نماد پرسپولیس امروز (سه شنبه) مشخص و اعلام خواهد شد.

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید