زمان پرداخت پاداش پایان خدمت همه دستگاه های اجرایی اعلام شد

Table of Contents

پیشنهاد روز

زمان پرداخت پاداش پایان خدمت همه دستگاه های اجرایی اعلام شد

به گزارش جُستک آنلاین، رحیم ممبینی جانشین رئیس سازمان برنامه و بودجه در مراسم افتتاحیه نمایشگاه گزیده ای از دستاورد های شاخص پژوهش، فناوری و نورآوری جهاد دانشگاهی گفت:از روند تجاری سازی علم و پژوهش حمایت خواهد شد. تجاری سازی فن آوری ها و نوآوری ها که پیامد آن بهبود زندگی مردم است به خوبی توسط جهاد دانشگاهی صورت گرفته و این مسیر دانش بنیان و اشتغال آفرین که مطالبه مقام معظم رهبری است باید با قدرت ادامه پیدا کند.

معاون سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه انگیزه، تلاش و تجلی اراده توسط جهاد دانشگاهی باعث غرور ملی است، افزود: اساس خلقت علم است و علم موجود در خلقت باید کشف و برای بهیود زندگی مردم به کار گرفته شود.

ممبینی با بیان اینکه سازمان برنامه بودجه از مسیر تجاری سازی علم و پژوهش حمایت خواهد کرد، ادامه داد: در دولت به استناد قانون حمایت از موسسات و شرکت های دانش بنیان آیین نامه های لازم در حال تهیه است و تاکنون آیین نامه مربوط به تجاری سازی در حوزه صنعت و معدن و آیین نامه پیشران اقتصادی تصویب شده و آیین نامه مربوط به  حوزه کشاوری و پزشکی نیز به زودی تهیه خواهد شد.

وی همچنین در حاشیه این مراسم با بیان اینکه بخش بزرگی از مطالبات واکسن سازی تخصص داده شده است ادامه داد: با توجه به تحقق بیشتر درآمد های مالیاتی در نیمه دوم سال، پرداخت پاداش پایان خدمت همه دستگاه های اجرایی به زودی آغاز خواهد شد.

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید