قیمت این خودرو ۱۵ میلیون تومان ریخت | انتظار خریداران برای ریزش بیشتر قیمت ها در بازار

Table of Contents

پیشنهاد روز

قیمت این خودرو ۱۵ میلیون تومان ریخت | انتظار خریداران برای ریزش بیشتر قیمت ها در بازار

به گزارش جُستک آنلاین به نقل از اقتصادآنلاین، هفته هاست بازار خودرو با وجود بی ثباتی، به طور کلی روندی کاهشی در پیش گرفته و حتی افزایش های مقطعی با در پیش گرفتن کاهش در روزهای بعدی موجب ثبات کلی قیمت ها می شود. در این شرایط خریداران به امید کاهش بیشتر قیمت‌ها دست از معامله کشیده‌اند که نتیجه آن رکود شدید در بازار است. قیمت ها در بازار این هفته به دلیل تعطیلی های ابتدای هفته، کم رمق بود و نوسان چندانی نداشت و با تغییر قیمتی اندک و یا ثبات قیمت ها در اکثر مدل های پرفروش پیش رفت.

 قیمت ۲۰۶ تیپ دو که اواخر اردیبهشت ماه شروع به کاهش کرد و از ۳۱۸ میلیون تومان به ۳۰۵ میلیون رسید دیگر رنگ کاهش به خود ندیده و چند هفته ای است با همان قیمت ۳۰۵ میلیون تومانی معامله می شود.

پژو ۲۰۷ دنده ای با سقف شیشه ای این هفته را بدون تغییر سپری کرد این خودرو که در هفته گذشته با افزایش ۳ میلیون تومانی از ۴۰۷ به ۴۱۰ میلیون تومان رسیده بود این هفته بدون تغییر همان ۴۱۰ میلیون تومان قیمت خورد.

پژو پارس که در مقطعی به ۳۸۸ میلیون تومان هم رسیده بود و سپس با نوسان های متوالی بین قیمت های ۳۸۰ و ۳۸۲ میلیون تومانی جابجا می شد این هفته بدون تغییر همان ۳۸۰ میلیون تومان قیمت خورد.

پژو ۴۰۵ اما روندی کاملا متفاوت با اکثر خودروهای دیگر دارد و این خودرو در مقطع کاهشی شدن قیمت ها با ثبت افزایش ۳ میلیونی به ۲۹۰ میلیون تومان رسیده و این هفته بدون تغییر با همین قیمت معامله شد.

سمند ال ایکس ساده هم با ثبت ۴ میلیون تومان کاهش دیگر روند ثبات هفته های گذشته خود را شکست و به قیمت ۳۰۱ میلیون تومان رسید.

سورن پلاس همانند افزایش های ۵ میلیون تومانی، کاهش های ۵ میلیونی هم ثبت می کند. این خودرو که در مقطعی ۳۸۵ میلیون تومان هم قیمت می خورد این هفته با ۱۵ میلیون تومان کاهش دیگر به قیمت ۳۵۵ میلیون تومانی رسید.

پراید ۱۱۱ مدت هاست پس از ۴ میلیون کاهش و رسیدن به قیمت ۲۰۳ میلیونی دیگر تغییری نداشته است. این خودرو این هفته هم بدون تغییر همان ۲۰۳ میلیون تومان قیمت خورد.

پراید ۱۳۱ که از ابتدای سال روند افزایشی کندی در پیش گرفته بود و در بیشترین حالت تنها ۱۲ میلیون تومان افزایش به ثبت رساند و ۱۸۳ میلیون تومان قیمت خورد، با روند کاهشی تنها ۱ میلیون تومان کاهش ثبت کرد و هفته هاست بر روی همین کاهش و قیمت ۱۸۲ میلیون تومانی مانده است

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید