قیمت بلیت اتوبوس‌های اربعین اعلام شد

Table of Contents

پیشنهاد روز

قیمت بلیت اتوبوس‌های اربعین اعلام شد

به گزارش جُستک آنلاین، صاحبکار قیمت بلیت اتوبوس ۲۵ نفره از تهران تا مهران ۴۴۰ هزار و ۲۵۰ تومان و قیمت بلیت اتوبوس ۳۲ نفره ۳۳۶ هزار تومان و اتوبوس ۴۴ نفره ۲۴۵ هزار تومان تعیین شده است.

وی ادامه داد: همچنین قیمت بلیت اتوبوس از تهران تا ایلام برای اتوبوس‌های ۲۵ نفره ۳۷۶ هزار و ۲۵۰ تومان و اتوبوس ۳۲ نفره ۳۰۴ هزار و ۵۰۰ تومان و اتوبوس ۴۴ نفره ۲۴۵ هزار تومان تعیین شده است.

‌به گفته نایب رئیس کانون انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل کشور، قیمت بلیت اتوبوس از تهران تا کرمانشاه برای اتوبوس‌های ۲۵ نفره ۲۹۶ هزار تومان، اتوبوس‌های ۳۲ نفره ۲۵۵ هزار و ۵۰۰ تومان و اتوبوس‌های ۴۴ نفره ۱۷۱ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده است.

صاحبکار تصریح کرد: این نرخ فقط در بازه ایام اربعین یعنی ۱۲ تا ۳۰ شهریور است و قیمت‌ها پس از اربعین به روال عادی باز می‌گردد.

پیش از این معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی از افزایش ۷۵ درصدی قیمت بلیت اتوبوس‌ برای سفرهای اربعین با لحاظ تردد یک‌سر خالی‌ خبر داده بود.

به گفته شهریار افندی‌زاده،‌ افزایش قیمتی که امسال برای بلیت اتوبوس اربعین با توجه به ترددهای یکسر خالی در نظر گرفته شده است،‌ ۷۵ درصد است‌، به عنوان مثال با توجه به نرخ کنونی ۱۳۵ هزار تومانی قیمت بلیت تهران به ایلام این رقم در ۱.۷۵ ضرب شده و قیمت نهایی بلیت اتوبوس اربعین برای بازه زمانی ۱۵ تا ۳۰ شهریور تعیین می‌شود.

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید