قیمت میوه‌های تابستانی و انواع صیفی در میادین | جدیدترین قیمت گیلاس، خیار، زردآلو و طالبی

Table of Contents

قیمت میوه‌های تابستانی و انواع صیفی در میادین | جدیدترین قیمت گیلاس، خیار، زردآلو و طالبی

به گزارش جُستک آنلاین،‌ در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران به عنوان محل عمده فروشی، قیمت‌های انواع میوه بالا و میانگین قیمت‌ها تقریبا کیلویی ۲۵ هزار تومان است که البته پای اینها به مغازه‌های سطح شهر که می‌رسد تا ۱۰۰ درصد افزایش قیمت دارد.

اگرچه تفاوت نرخ میدان مرکزی میوه و تره بار تهران و مغازه های سطح شهر نباید بیش از ۳۰ درصد باشد اما تقریبا اغلب کسبه این مصوبه را رعایت نمی‌کند و نظارت چندانی هم محسوس نیست.

بررسی‌ها نشان می‌دهد میوه‌های تابستانه در میدان مرکزی میوه فراوان است و از هر نوع میوه ای پیدا می‌شود حتی خارجی، اما قیمت های آن خیره‌کننده است.

در میدان مرکزی میوه هر کارتن آناناس ۷۰۰ هزار تومان به فروش می رود؛ انبه وارداتی هم از ۵۵ تا ۷۵ هزار تومان در هر کیلو قیمت دارد.

تابستان اوج عرضه میوه به بازار است و عجیب است که کاهش قیمتی در میوه‌های تابستانی دیده نمی‌شود. در میدان، بخش قیمت‌های صیفی‌جات، سیب زمینی هر کیلو حدود ۱۳ هزار تومان و گوجه و بادنجان و پیاز هم در محدوده ۱۰ تا ۱۲ هزار تومان در هر کیلو به فروش می رود.

جدیدترین قیمت میوه در میدان مرکزی تره بار تهران به این شرح است:

 قیمت میوه های تابستانی و انواع صیفی در میادین | جدیدترین قیمت گیلاس، خیار، زردآلو و طالبی

میدان مرکزی میوه و تره بار در جنوبی ترین قسمت شهر تهران محدود به اتوبان آزادگان قرار دارد و روزانه انواع میوه از استان‌های مختلف به این منطقه سرازیر می‌شود و از آنجا به صورت مویرگی در شهر تهران توزیع می‌شود یا به استان‌های دیگر می‌رود.

قیمت‌های میدان مرکزی میوه و تره بار قیمت‌های عمده‌ فروشی است و میوه وقتی به مغازه‌های شهر یا میادین داخل شهر می رسد، قیمت آن افزایش دارد.

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید