همایش تخصصی تأثیر 5G بر فناوری‌اطلاعات و کسب‌وکارهای دیجیتال برگزار شد

Table of Contents

پیشنهاد روز

همایش تخصصی تأثیر 5G بر فناوری‌اطلاعات و کسب‌وکارهای دیجیتال برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این همایش تخصصی، امروز جمعه ۳ دی ۱۴۰۰، از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲، توسط آکادمی ایرانسل، با هدف تبیین تأثیر 5G در صنایع کاربردی و تجارت دیجیتال و حول سه محور «تحول دیجیتال از رؤیا تا واقعیت»، «5G، پیشرانی قدرتمند برای ارائه خدمات اینترنت اشیا» و «نقش شبکه‌های 5G در اقتصاد و کسب‌وکار»، در سالن همایش شمارۀ یک نمایشگاه بین‌المللی تهران، برگزار شد.

در این همایش، آزاد روانشید، مدرس آکادمی ایرانسل، طی سخنانی با موضوع «تحول دیجیتال از رؤیا تا واقعیت»، با اشاره به ویژگی‌های نسل پنج تلفن‌همراه که آن را از نسل‌های قبلی متفاوت می‌کند، مهمترین کاربست‌های 5G در زندگی، صنعت، اقتصاد، اشتغال و… را توصیف و تحول مورد انتظار در این حوزه‌ها پس از عرضۀ گستردۀ خدمات نسل پنج را تشریح کرد.

همایش تخصصی 5G نمایشگاه تله‌کام 1400 | ایرانسل

حسین صفی، مدرس آکادمی ایرانسل، نیز در این همایش، ارائه‌ای با موضوع «5G، پیشرانی قدرتمند برای ارائه خدمات اینترنت اشیا» داشت و با اشاره به مهمترین کاربردهای نسل پنج تلفن همراه در صنعت و سلامت از طریق ارائۀ خدمات اینترنت اشیا بر بستر 5G، در زمینۀ تأثیر عرضۀ گستردۀ این خدمات بر زیست‌بوم فناوری و کسب‌وکارهای دیجیتال، سخنانی را بیان کرد.

همایش تخصصی 5G نمایشگاه تله‌کام 1400 | ایرانسل

رضا موحدی مدیرکل برند و مدرس آکادمی ایرانسل نیز طی سخنانی با موضوع «نقش شبکه‌های 5G در اقتصاد و کسب‌وکار»، با اشاره به شناخت نیاز بازار توسط ایرانسل، به ارائۀ سراسری خدمات نسل چهارم تلفن‌همراه (4G/LTE) توسط ایرانسل در سال ۱۳۹۳، با بیان اینکه ما در ایرانسل، پیشروتر از صنعت بودیم و با شناخت نیاز جامعه، سعی کردیم تا نیازها را برطرف کنیم، گفت: در 5G هم همین اتفاق افتاد و ایرانسل بر اساس همین استراتژی، هم‌اکنون پیشگام عرضۀ تجاری نسل پنج در ایران است.

وی همچنین با بیان اینکه «با 5G، باید آینده را دوباره اختراع کنیم»، تأثیر نسل پنج تلفن‌همراه بر جهش صنعتی و کاربست‌های آن در حوزه‌های گوناگون، از جمله در بازاریابی آنلاین به کمک هوش مصنوعی، واقعیت مجازی و… را نیز برای حاضران تشریح کرد.

همایش تخصصی 5G نمایشگاه تله‌کام 1400 | ایرانسل

ایرانسل هم‌اکنون، با داشتن هشت سایت تجاری نسل پنج، رکورددار سرعت و تعداد سایت‌های تجاری 5G در ایران است.

اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، با حضور در سالن ۸ بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران تله‌کام ۱۴۰۰ که از ۲ تا ۵ دی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، آخرین محصولات و خدمات خود را در حوزه‌های مختلف فناوری‌های ارتباطی، نوآوری و تحول دیجیتال و راهکارهای سازمانی، با شعار نبض زندگی دیجیتال، معرفی کرده است.

بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی مخابرات، فناوری‌اطلاعات و راه‌حل‌های نوآورانه (ایران تله‌کام ۱۴۰۰)، صبح پنجشنبه ۲ دی، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح شد و شرکت‌های بزرگ ارتباطی ایران از جمله ایرانسل و فعالان حوزۀ ارتباطات و فناوری اطلاعات در آن حضور دارند.

ایرانسل، رکورددار سرعت اینترنت و اولین ارائه‌دهندۀ نسل پنج تلفن‌همراه (5G) در ایران، در این نمایشگاه بین‌المللی، جدیدترین محصولات و خدمات خود در حوزۀ زندگی دیجیتال، ایجاد زنجیرۀ خدمات دیجیتال برای توانمندسازی کسب‌وکارهای نوپا از جمله سوپراپلیکیشن ایرانسل من، بازار دیجیتال تبادل API یلوهاب (Y’ello Hub)، راهکار دیجیتال خدمات تبلیغاتی یلوادوایز (Y’ello Adwise)، پلتفرم آموزش آنلاین داناپلاس و نیز راهکارهای هوشمند مبتنی بر کلان‌داده را عرضه کرده است.

اقدامات ایرانسل در هوشمندسازی و دیجیتالی کردن فرایندهای ارتباط با مشتریان، از جمله سامانۀ پاسخگویی هوشمند «آواتار»، سیم‌کارت‎‌های ایرانسل با پیش‌شمارۀ جدید ۰۹۰۰، فروشگاه اینترنتی ایرانسل، پرتال مزایدۀ شماره‌های رند، حساب چندکاربره، شارژ اضطراری، پیشنهاد ویژه #۴۴۴۴*، تلویزیون اینترنتی لنز، پرتال احراز هویت و اپلیکیشن پیشواز، از دیگر بخش‌های غرفۀ ایرانسل در این نمایشگاه هستند.

ارائۀ جدیدترین راهکارهای سازمانی ایرانسل و محصولات و خدمات حوزۀ B2B نیز بخش دیگری از غرفۀ ایرانسل را به خود اختصاص داده است. در این بخش، از جمله، همکاری ایرانسل و شرکت فولاد مبارکه سپاهان در طرح تحول دیجیتال این شرکت، به عنوان نخستین ورود نسل پنج تلفن‌همراه در حوزه صنعت ایران، تشریح می‌شود.

خدمات ویژۀ پشتیبانی ایرانسل برای توانیابان، توسعۀ پوشش اینترنت پرسرعت روستایی، تلاش برای حفظ محیط‌زیست و کاهش ردپای کربن، مدرسه‌سازی در مناطق محروم و سیل‌زده و… نیز از جمله اقدامات و برنامه‌های ایرانسل در حوزۀ پایداری و مسؤولیت اجتماعی شرکتی است که در این نمایشگاه، به بازدیدکنندگان معرفی می‌شود.

بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی مخابرات، فناوری‌اطلاعات و راه‌حل‌های نوآورانه (ایران تله‌کام ۱۴۰۰)، از ۲ تا ۵ دی ماه، از ساعت ۸ تا ۱۵ در سالن ۸ محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حال برگزاری است.

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید