پل دیزاینرز پلی بین شما و ایده های هنری/ فیلم

Table of Contents

پیشنهاد روز

پل دیزاینرز پلی بین شما و ایده های هنری/ فیلم

 به گزارش جُستک ،پل ,سامانه ثبت سفارش طراحی پل ,رابط طراح و کارفرما است . پل , بستری امن برای ثبت سفارش طراحی و هنر مهیا کرده است. هدف اصلی موسس پل , ارتقا جایگاه طراحان فریلنسر  است . 

شرکت اینترنتی پل, با شعار رابط طراح و کارفرما به کار خود آغاز کرده است. هدف اصلی از تاسیس پل , فراهم سازی بستری امن برای ثبت سفارش از طرف کارفرمایان و دریافت سفارش از طرف طراحان می باشد. تعرفه های طراحی از قبل توسط طراحان در قالب پکیج های مشخص می باشد. همچنین جزییات مدارک تحویل به کارفرما, مدت زمان تحویل پروژه و تمامی جزئیات مشخص می باشد.

کارفرمایان در ابتدا  برای ثبت سفارش طراحی باید به سایت پل به ادرس  www.poldesigners.com  مراجعه نمایند.

 سپس باید دسته بندی مورد نیاز خود را انتخاب نمایند. برای مثال معماری, گرافیک, نقاشی, مدل سازی که در حال حاضر آماده ارایه خدمات می باشند . طراحی مد و لباس و عکاسی نیز در فاز دوم در سال ۱۴۰۰ رونمایی خواهد شد. همچنین کارفرمایان می توانند به صورت تخصصی وارد دسته بندی ریز تری بشوند و برای مثال فقط محصولات و پیشنهادات مربوط به طراحی لوگو یا طراحی دکوراسیون را مشاهده نمایند.

پل دیزاینر پلی بین شما و ایده های هنری

آیا مبلغ پروژه در مرحله اول به حساب طراح واریز می شود؟

خیر , مبلغ پروزه تا تحویل نهایی پروژه و تایید کارفرما, در حساب کاربری مالی طراح بلوک می شود و بعد از تایید کارفرما, طراح حق برداشت مبلغ قرارداد را دارد .

طراحان بافعالیت در این سامانه نگران عدم تسویه مالی کارفرما نخواهند بود. طراحان تمام وقت و انرژی خود را فقط صرف خلق پروژه های خلاق خواهند نمود. پل به دنبال برند سازی برای طراحان , بازاریابی برای آنها, تبلیغات برای آنها و پیگیر امور مالی آن هاست . هزینه های گزاف مربوط به اجاره دفتر و هزینه های سربار دیگر , مشکل بزرگی برای طراحان می باشد که امید است طراحان با عضویت و فعالیت در این پلت فرم نیازی به دفتر شخصی و استخدام کارمندان برای انجام امور تبلیغی و مالی خود نباشند .

پل دیزاینر پلی بین شما و ایده های هنری

کارفرمایان نباید نگران عدم تحویل پروژه در زمان مقرر باشند , پل ساز و کاری ضرر و زیان برای تاخیر پروژه برای طراحان در نظر گرفته است . همچنین به صورت مدام پیگیر پروژه ها می باشد که در زمان و کیفیت اعلامی تحویل گردد .

طراحی در یک ثانیه اتفاق نمی افتد و دارای پروسه ای است . پل تعامل کارفرما و طراح را تعامل می بخشد . در مرحله آغازی طراحی , طراح اتودهایی را برای کارفرما تحویل می دهد و کارفرما یکی از آنها را انتخاب و طراح پروسه را ادامه می دهد . در طول انجام طراحی بارها این تعامل تکرار خواهد شد تا بهترین خروجی را خلق کنیم .

پل در جهت حمایت از طراحان, هیچ کارمزدی را تا ابتدای سال هزار و چهارصد از طراحان اخد نخواهد کرد . در پل هیچ مبلغی از کارفرمایان بابت ایجاد پروژه اخذ نمی شود و این رفتار از سمت پل محدود شده است . کارفرمایان به صفحان طراحان مراجعه میکنند و نمونه کارهای انجام شده و پکیج آن هارا مطالعه و بررسی میکنند سپس با طراح مورد علاقه وارد قرارداد می شوند . این شرکت اینترنتی هر یک از پکیج های طراحی را به عنوان یک محصول در اختیار کارفرمایان قرار می دهد .در جدول زیر نمونه ای پکیج های محصولات یکی از طراحان را مشاهده می فرمایید.

 در حال حاضر فقط کارفرمایان ایرانی میتوانند در پل ثبت سفارش نمایند. فاز دوم این شرکت اینترنتی در تابستان ۱۴۰۰ به صورت چند زبانه برای ثبت سفارش از همه ی کشورها در دسترس خواهد بود.

46

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید