پینگ کدام شرکت بهتر است؟

فهرست

پیشنهاد روز

پینگ کدام شرکت بهتر است؟

استفاده از اینترنت باکیفیت با پینگ تایم مناسب از مهم‌ترین دغدغه‌های گیمرهای ایرانی است؛ با داشتن این دو عامل است که گیمرها می‌توانند، بدون اختلال و مشکل از بازی آنلاین خود بیشترین میزان رضایت را داشته باشند. به همین دلیل است که برای یک گیمر، پیدا کردن سرویس اینترنتی بدون قطعی و با سرعت بالا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. اگر گیمر حرفه‌ای هستید در ادامه مقاله با ما همراه باشید، چرا که می‌خواهیم درباره بهترین اینترنت از لحاظ پینگ صحبت کرده و در نهایت به پرسش پینگ کدام شرکت بهتر است پاسخ دهیم.

بررسی بهترین اینترنت مخصوص گیم

برای بررسی بهترین اینترنت مخصوص گیم، ابتدا باید به سراغ سرویس اینترنت ADSL برویم. اینترنت ADSL بر بستر کابل‌های تلفن‌های ثابت قدیمی کار می‌کند. برای استفاده از فناوری ADSL نیاز به ایجاد تجهیزات خاصی نیست در حقیقت کاربر با یک خط تلفن ثابت و مودم ADSL می‌تواند از این سرویس استفاده کند. قیمت پایین و عدم نیاز به تجهیزات خاص باعث شده این سرویس طرفداران زیادی داشته باشد. اما در عین حال نیز از سرعت دانلود و آپلود کمتری هم برخوردار است. اینترنت adsl نمی‌تواند برای گیمرهای حرفه‌ای گزینه چندان مناسبی باشد، زیرا در اغلب اوقات با مشکل کیفیت بد و افت سیگنال مواجه شده و روی پینگ تاثیر منفی می‌گذارد.

اینترنت td lte برای بازی آنلاین و کاهش پینگ

بعد از تمام شدن دوران اینترنت dial-up، سرویس اینترنت ADSL با سرعت و کیفیت بالایی که داشت جایگزین آن شد. اما با افزایش تعداد کاربران به مرور، ضعف‌ها و محدودیت‌های این سرویس اینترنتی هم آشکار شد. با آنلاین شدن اکثر امور زندگی و گسترش استفاده از گوشی‌های هوشمند، سرویس‌های اینترنتی بروز و جدیدتری مثل اینترنت td-lte به کاربران معرفی شدند.

برای استفاده از اینترنت td-lte به یک مودم و یک سیمکارت مخصوص نیاز خواهید داشت. این سیمکارت قابلیت ارسال پیامک و تماس نداشته و فقط روی مودم‌های TD-LTE نصب می‌شود. سرعت آپلود و دانلود در اینترنت TD-LTE به نواحی و مناطق تحت پوشش، شرکت ارائه کننده سرویس اینترنتی بستگی دارد. همانطور که می‌دانید در بازی آنلاین سرعت رفت ‌و برگشت اطلاعات به سرور (پینگ)، بسیار مهم‌تر از سرعت دانلود اینترنت است. اینترنت td lte به دلیل پایدار نبودن کیفیت ارتباط، نمی‌تواند پینگ خوب و پایینی به کاربر ارائه دهد. اما در هر حال برای گیمر محدودیت‌هایی مثل ثابت بودن مکان یا ایجاد زیر ساخت را ندارد. پس اگر به دنبال سرویس اینترنتی برای استفاده روزمره بوده و خط تلفن ثابتی ندارید، اینترنت TD-LTE با تعرفه‌ها و بسته‌های مناسبی که دارد برای شما بهترین گزینه خواهد بود.

پینگ کدام شرکت بهتر است؟

اینترنت اپراتورهای همراه برای گیمینگ و بازی آنلاین

بسیاری از کاربرانی که شرایط دسترسی به اینترنت adsl و TD-LTE را ندارد به سراغ نزدیک‌ترین گزینه یعنی اینترنت همراه یا خط موبایل خود می‌روند. سرعت و کیفیت اینترنت همراه خط موبایل شما به شرایط تحت پوشش اپراتور بستگی خواهد داشت. جالب است بدانید که نتایج یک آزمون در مقایسه سرعت اینترنت اپراتورها نشان داده که اپراتور همراه اول با پینگ ۱۱۵ تا ۱۲۰ ثانیه از پینگ خوبی برای بازی آنلاین برخوردار است. ایرانسل نیز با پینگ ۱۲۵ تا ۱۳۰ می‌تواند گزینه خوبی برای بازی آنلاین باشد. در رتبه بعدی رایتل با پینگ ۱۸۰ تا ۲۶۰ ثانیه قرار دارد. باید به این نکته اشاره کرد که اینترنت همراه، اگر از سرعت بسیار خوبی هم برخوردار باشد، چندان گزینه مقرون‌به‌صرفه‌ای برای گیمرها محسوب نمی‌شود.

پرسرعت ترین اینترنت ایران برای گیمینگ و بازی آنلاین

گیمرهای حرفه‌ای و طرفداران بازی‌های آنلاین به اینترنت پرسرعت و با پینگ تایم پایین نیاز دارند. طبق بررسی‌های انجام شده مصرف ترافیک اینترنت برای هر گیمر، معادل ۴۰ تا ۳۰۰ مگابایت در هر ساعت است. چرا که مصرف ترافیک با توجه به نوع بازی متفاوت خواهد بود.پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس اینترنت پرسرعت ماهان نت بوده که بهترین پینگ ایران را عرضه می‌کند.

ماهان نت با درک نیاز گیمرها به اینترنتی پرسرعت و بدون لگ، سرویس ویژه‌ای به نام ماهان گیمینگ را تهیه کرده است. برخی از ویژگی‌های سرویس ماهان گیمینگ عبارتند از:

  • سرویس‌دهی در تمام نقاط کشور
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته و بدون محدودیت
  • پینگ مناسب برای انواع بازی های آنلاین
  • دارای تریس (Trace) مناسب
  • سرعت دانلود تا ۸۰ مگابیت بر ثانیه
  • حجم ترافیک از ۱۵۰ گیگابایت تا نامحدود
  • دریافت اطلاعات در کمترین زمان ممکن

پینگ کدام شرکت بهتر است؟

بهترین شرکت ارائه کننده اینترنت برای گیم در ایران

در این مقاله به پرسش پینگ کدام شرکت بهتر است پاسخ داده و ماهان نت را به عنوان بهترین شرکت ارائه کننده اینترنت برای گیم در ایران معرفی کردیم. ماهان نت با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت، این بار نیز محصولی به صرفه و با کیفیت برای کاربران گیمر خود ارائه کرده است. این محصول با سرعت دانلود تا ۴۰ مگ، سرعت اپلود تا ۵ مگ و پینگ‌تایم زیر ۱۰۰ میلی‌ثانیه بهترین گزینه برای گیمران خواهد بود. پس اگر گیمر هستید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این سرویس از طریق شماره کشوری ۱۵۱۴ یا شماره ۰۲۱۸۷۲۷۷ با مشاورین ماهان نت در ارتباط باشید.

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید