۵ خودرو در برابر کاهش قیمت مقاومت می کنند | جدول مقایسه قیمت ها در یک هفته گذشته

Table of Contents

پیشنهاد روز

۵ خودرو در برابر کاهش قیمت مقاومت می کنند | جدول مقایسه قیمت ها در یک هفته گذشته

به گزارش جُستک آنلاین به نقل از اکوایران، بررسی قیمت های بازار خودرو در بازه یک هفته ای نشان می دهد به رغم نزولی شدن نمودار قیمتی بسیاری از محصولات تولیدی دو خودروساز بزرگ کشور اما پنج خودروی تیبا ۲، دنا پلاس با موتور توربو شارژ و گیربکس ۶ دنده، رانا پلاس، سمند با موتور EF۷ و سمند LX در مقابل کاهش قیمت مقاومت می‌کنند.

طی یک هفته اخیر فضای اقتصادی کشور تحت تاثیر نتایج مذاکرات احیای توافق نامه برجام قرار داشت و شاهد ریزش قیمت ها در بازارهای عمومی کشور از جمله بازار خودرو بودیم.

اخبار مخابره شده از نزدیک شدن دیدگاه تهران و واشنگتن برای احیای توافق نامه برجام سبب شده تا تعداد فروشندگان در بازار خودرو افزایش یابد اما خریداران با این تحلیل که در صورت نهایی شدن مذاکرات احیای برجام شاهد ریزش بیش از پیش قیمت ها خواهیم بود از ورود به بازار امتناع کرده و همچنان منتظر شنیدن اخبار بیشتر از روند مذاکرات برجامی هستند.

بررسی قیمت های بازار نشان می دهد امروز فروشندگان تیبا ۲ مدل ۱۴۰۱ را با قیمت ۲۰۵ میلیون تومان به بازار عرضه کردند. دنا پلاس با موتور توربو شارژ و گیربکس ۶ دنده نیز ۴۸۵ میلیون تومان در بازار قیمت خورد. خریداران رانا پلاس نیز برای در اختیار گرفتن این خودرو باید حساب خود را ۳۰۰ میلیون تومان شارژ کنند. سمند با موتور EF۷ و سمند LX نیز با قیمت ۳۴۸ میلیون تومان و ۳۰۷ میلیون تومان در دسترس خریداران قرار دارند.

البته به نظر می رسد هر چه احیای توافق نامه برجام رنگ واقعیت به خود بگیرد شیب کاهش قیمت خودرو در بازار تندتر می شود.

این ۵ خودرو در برابر کاهش قیمت مقاومت می کنند | جدول قیمت ها

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید