تلویزیون شهری چیست و انواع آن

Table of Contents

پیشنهاد روز

تلویزیون شهری چیست و انواع آن

تلویزیون شهری چیست و انواع آن

تلویزیون شهری چیست و انواع آن

تلویزیون های شهری تلویزیون های بزرگی هستند که در داخل پارک ها، بزرگراه ها، استادیوم ها و… نصب می شوند. تلویزیون های شهری رنگی هستند و قابلیت پخش انواع تصویر و فیلم را دارند. این تلویزیون ها برای تبلیغات محیطی مناسب بوده و تاثیر بسزایی بر روی مخاطب دارند.

؟؟؟؟ با بیش از 8 سال سابقه دارای تیم بسیار قوی و حرفه ای در زمینه نصب و راه‌اندازی انواع تلویزیون های شهری می باشد و می توانیم بزرگترین پروژه های کشور را در مدت زمان کوتاه و با بالاترین کیفیت با موفقیت در تیم متخصص و با تجربه ای اس ای لایت آماده طراحی، معرفی و پیاده‌سازی محصولات جدید برای مشتریان می باشد.

در این مقاله شما را با تلویزیون شهری و انواع آن آشنا می کنیم. با ما بمانید.

 

تعریف تلویزیون شهری:

تلویزیون شهری یک صفحه نمایش هوشمند بزرگ است که از LED های کوچک تشکیل شده است. این تلویزیون ها در میادین شهر، مجتمع های خرید شهری، سازمان های دولتی و خصوصی، پارک ها، دانشگاه ها، استخرها، مناطق مسکونی، موسسات آموزشی، فرودگاه ها، پمپ بنزین ها، ترمینال ها و … قرار دارند. در فضاهای باز استفاده می شود.

تلویزیون های شهری به دو مدل RGB و RGB2 مبتنی بر پیکسل تقسیم می شوند. مدل RGB دارای یک LED قرمز، سبز و آبی در هر پیکسل است، اما مدل RGB2 دارای دو LED قرمز، سبز و آبی در هر پیکسل است.

کیفیت نوع دوم بسیار بالاتر و بهتر از نوع اول است. همچنین فاصله مشخصی بین پیکسل ها وجود دارد که به آن نقطه می گویند.

 

تلویزیون های شهری بر اساس معیارهای کاربردی به دو دسته تقسیم می شوند:

– در فضای باز:

این تلویزیون ها ضد آب، تا حدودی ضد ضربه و قدرت نمایش خوبی هستند و به همین دلیل در میادین شهر، مجتمع های تجاری، سازمان های دولتی و خصوصی، پارک های بزرگ، دانشگاه ها و… استفاده می شود.

 

2- فضای داخلی:

این تلویزیون ها به دلیل ضدآب نبودن و کیفیت پایین صفحه نمایش در فضاهای بسته مانند استادیوم ها، سالن های کنفرانس، سالن های آمفی تئاتر، سالن های فرودگاه و تونل ها استفاده می شوند.

 

انواع تلویزیون شهری:

 

– نمایشگاه خودروی قابل حمل

این صفحه نمایش ها به دو نوع تقسیم می شوند. نوع اول روی ماشین آلات سنگین نصب می شود و معمولاً دارای ارتفاع سه تا چهار متر است. قیمت این نمایشگرها بسته به نوع خودرو، سایز و نوع فریم چهار چرخ متغیر است.

 

– نمایشگرهای عظیم شهری

این صفحه نمایش ها برای سازمان ها و سازمان های دولتی و خصوصی که کنفرانس ها و همایش های بزرگ را برگزار می کنند مناسب است. این صفحه نمایش ها به دلیل ابعاد بزرگ، دید بهتری را برای بازدیدکنندگان در سالن های بزرگ فراهم می کنند.

 

– تلویزیون شهری – صفحه نمایش تمام رنگی (صفحه نمایش شهری غول پیکر)

این صفحه نمایش ها مانند صفحه نمایش های بزرگ شهری هستند، اما به دلیل قابلیت پخش انواع فایل های صوتی و تصویری و دیتا، در نقاط پرتردد شهر، میادین اصلی، تقاطع ها، پارک ها و… مورد استفاده قرار می گیرند.

 

– نشانگرهای تمام رنگی ورزشی و تبلیغات تجاری در اطراف زمین های ورزشی

این صفحه نمایش ها می توانند انواع فیلم، عکس، تبلیغات، پخش زنده و غیره را پخش کنند، بنابراین توسط شرکت ها، فدراسیون ها، مراکز تبلیغاتی، استادیوم ها برای تبلیغات محلی، پخش زنده، معرفی محصولات و نمایش نتایج مسابقات استفاده می شود. تابلوهای امتیازی ورزشی از آنها استفاده می کنند.

 

– نمایشگر تمام رنگی (تلویزیون شهری) در ورودی مغازه ها و فروشگاه ها

این صفحه نمایش ها برای صاحبان فروشگاه ها قابل استفاده است و برای نمایش انواع متن های ثابت و متحرک، پخش فیلم، تیزر، برنامه های زنده تلویزیونی، ویترین محصولات و خدمات و … استفاده می شود. این کار برای جذب مشتری چه در روز و چه در شب بسیار عالی و مؤثر است.

 

– تلویزیون شهری پارکها و اماکن عمومی و خصوصی

این تلویزیون ها برای تبلیغات اطلاع رسانی، تجاری و مدنی، فرهنگی، مذهبی، ملی و غیره مناسب هستند. پیام ها در پارک ها و مکان های عمومی این کار به منظور معرفی خدمات و فعالیت های مدنی است که تأثیر قابل توجهی دارند.

 

– نمایش عظیم استخرها و سرگرمی ها، اماکن ورزشی

از این نوع صفحه نمایش می توان در فضاهای تفریحی و ورزشی برای نمایش انواع مسابقات ورزشی، فیلم و … استفاده کرد تا مشتریان علاوه بر سرگرمی بتوانند فیلم یا برنامه های مورد علاقه خود را تماشا کنند. این یک راه بسیارعالی و با ارزش برای جذب مشتری است.

برای دیدن نمونه کارهای ما به قسمت تلویزیون شهری ؟؟؟؟ مراجعه کنید.

 

خلاصه:

ما به صاحبان مشاغل توصیه می کنیم که از انواع تلویزیون های شهری برای جذابیت بصری و رشد مشتری در ساختمان ها، سالن ها و دفاتر تجاری بزرگ، استادیوم ها و غیره استفاده کنند. از این تلویزیون ها برای پخش زنده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی، مسابقات مهم ورزشی، پخش زنده، متن ها و ویدئوهای معرفی خدمات و محصولات استفاده می شود که بسیار جالب هستند.

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید