قیمت گوشی‌های سری آیفون ۱۴ افشا شد

فهرست

پیشنهاد روز

قیمت گوشی‌های سری آیفون ۱۴ افشا شد

 منبعی در LeaksApplePro می‌گوید آیفون ۱۴ پرو با قیمت ۱۰۹۹ دلار و آیفون ۱۴ پرو مکس با قیمت ۱۱۹۹ دلار فروخته خواهد شد. این منبع مدعی است که اپل حفظ اختلاف بهای ۱۰۰ دلاری بین آیفون ۱۴ مکس و آیفون ۱۴ پرو را با توجه به طراحی جدید و قابلیت‌های پیشرفته مدل‌های پرو دیگر منطقی نمی‌داند.

در گزارش‌ها آمده که اپل سال آینده برای مدل‌های پرو از فیس آیدی زیر نمایشگر استفاده می‌کند و دوربین سلفی را در حفره‌ای روی صفحه نمایش قرار می‌دهد. همچنین قرار است بهینه‌سازی‌هایی در دوربین عقب، پنل نمایش و قدرت پردازشی این مدل‌ها اعمال شود. خانواده آیفون ۱۴ احتمالا در نهایت با قیمت‌های زیر راهی بازار می‌شود:

  • آیفون ۱۴ با نمایشگر ۶.۱ اینچی: ۷۹۹ دلار
  • آیفون ۱۴ مکس با نمایشگر ۶.۷ اینچی: ۸۹۹ دلار
  • آیفون ۱۴ پرو با نمایشگر ۶.۱ اینچی: ۱۰۹۹ دلار
  • آیفون ۱۴ پرو مکس با نمایشگر ۶.۷ اینچی: ۱۱۹۹ دلار

اپل امسال پرچمداران سری آیفون ۱۳ را در مدل‌های پایه مینی، استاندارد، پرو و پرو مکس به ترتیب با قیمت ۶۹۹، ۷۹۹، ۹۹۹ و ۱۰۹۹ دلار راهی بازار کرد.

آیفون 14 پرو

قیمت آیفون ۱۴ تاثیری روی حافظه داخلی پایه ندارد

طبق گزارش‌ها انتظار داریم که سامسونگ هم قیمت گلکسی S۲۲ اولترا را حدود ۱۰۰ دلار افزایش دهد، اما این دستگاه برخلاف آیفون در مدل پایه با ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی به بازار نمی‌آید و در عوض ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی خواهد داشت.

در واقع میانگین بهای سری آیفون ۱۴ در مقایسه با سری آیفون ۱۳ افزایش چشمگیری خواهد داشت. در حال حاضر اگر بخواهید همه مدل‌های آیفون ۲۰۲۱ را بخرید، باید ۳۵۹۶ دلار هزینه کنید، اما اگر این گزارش درست باشد، برای خرید همه گوشی‌های سال آینده اپل باید ۴۰۰ دلار روی این مبلغ بگذارید. البته منبع گزارش امروز هشدار داده که افزایش بهای مدل‌های آیفون ۱۴ پرو در دست بررسی قرار دارد، در نتیجه ممکن است در نهایت شاهد تغییر برنامه اپل باشیم.

46

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید