نگاهی عمیق به خدمت گرفتن یک شرکت قالیشویی مناسب

Table of Contents

پیشنهاد روز

قالیشویی پرپروک

نگاهی عمیق به خدمت گرفتن یک شرکت قالیشویی مناسب

نگاهی عمیق به خدمت گرفتن یک شرکت قالیشویی مناسب

فرش ها می توانند گرد و غبار، مواد حساسیت زا و کپک را به دام بیندازند. وقتی فرش‌هایتان کثیف، قدیمی یا به سادگی فرسوده شده باشند، اتاق‌های خانه‌تان زیبا به نظر نمی‌رسند. به همین دلیل است که شما باید یک شرکت قالیشویی حرفه ای را به خدمت بگیرید. هنگام جستجوی خدمات قالیشویی چه نکاتی را باید در نظر بگیرید؟ در اینجا چند کار وجود دارد که می توانید انجام دهید تا در جهت درست راهنمایی شوید.

سعی کنید هنگام تمیز کردن فرش هایتان از حرارت زیاد استفاده نکنید. گرما می تواند بر کیفیت فرش شما تأثیر بگذارد، به خصوص اگر رنگ های زیادی وجود داشته باشد یا مواد ظریفی داشته باشید. اگر می‌خواهید لکه‌ای را از بین ببرید، گرمای بیش از حد می‌تواند باعث نفوذ آن شده و کف زیرین را لکه دار کند.

نکته مهم از سایت جُستک : 

محصولات شوینده را در قسمتی از فرش تست کنید. انجام این کار بسیار مهم است زیرا محلول های اسیدی خاص می توانند به طور دائمی فرش شما را لکه دار کنند یا به آن آسیب بزنند. بررسی اول به شما کمک می کند از مشکلات بزرگ در مسیر جلوگیری کنید.

به دنبال بررسی آنلاین مشاغل نظافتی محلی باشید. بسیاری از شرکت‌هایی که به خوبی تأسیس شده‌اند ممکن است خدمات خوبی را که انتظار دارید ارائه نکنند. فقط چند دقیقه را صرف انجام تکالیف خود کنید و مطمئناً نتایج بهتری خواهید دید.

فرش جدیدی را که می‌خرید، همان لحظه بشویید که در خانه شماست. هنگامی که فرش ها تولید می شوند، اغلب یک ماده شیمیایی برای حفظ ظاهر تا زمانی که به فروش می رسند اضافه می کنند. این مواد شیمیایی می توانند عزیزان و حیوانات خانگی شما را تحریک کنند، بنابراین وقتی فرش را به خانه می رسانید، آن را به خوبی تمیز کنید.

بدانید که برخی از مواد شیمیایی که در محصولات برای تمیز کردن فرش شما استفاده می شود، می تواند خانواده شما را در معرض مواد کشنده قرار دهد. همیشه قبل از استفاده از یک محصول پاک کننده، برچسب روی آن را بخوانید یا حتی از محصولاتی مانند جوش شیرین یا سرکه استفاده کنید.

از شرکت نظافتی خود بخواهید تا بعد از اتمام تمیز کردن فرش، توصیه یا توصیه هایی برای نگهداری فرش خود داشته باشد. بسیاری از آنها اطلاعاتی مانند میزان جاروبرقی، طول خشک کردن فرش ها و انواع پاک کننده های مورد استفاده را ارائه می دهند. با رعایت این توصیه، فرش های خود را برای مدت طولانی تری زیبا نگه خواهید داشت.

قبل از استفاده از هر گونه مواد شوینده روی فرش خود، یک منطقه کوچک را آزمایش کنید. هزاران انتخاب وجود دارد، اما محصولات خاصی برای انواع خاصی از فرش ها در نظر گرفته شده است. هنگامی که محصولی را پیدا کردید که به خوبی کار می کند، تا زمانی که همان فرش را دارید به استفاده از آن ادامه دهید.

به طور مرتب خانه خود را جاروبرقی بکشید. هر چه مدت زمان بیشتری برای جاروبرقی یک اتاق صرف کنید، آلودگی بیشتری جمع می شود. این کار می تواند از لکه های بی نیاز فرش شما محافظت کند و عمر طولانی تری به فرش شما بدهد. خوشحال خواهید شد که این زمان را روی فرش خود سرمایه گذاری کرده اید.

در مورد فرآیند غربالگری آنها و آنچه که آن شرکت برای کارمندان انجام می دهد بپرسید. شما می خواهید مطمئن شوید که خانه خود را به روی مجرمان باز نمی کنید. شرکت های معتبر بررسی کامل سوابق را انجام می دهند و به شما اطلاع می دهند. اگر آنها نمی خواهند پاسخ دهند، احتمالاً باید به جستجو ادامه دهید.

اگر چیزی مانند سس یا شراب قرمز ریخته اید و نمی توانید فوراً با یک قالیشویی حرفه ای تماس بگیرید، باید لکه بر را در دسترس داشته باشید. محلول را مستقیماً روی لکه بمالید، مطمئن شوید که آن را مالش ندهید، و سپس اجازه دهید به مدت پنج دقیقه بماند. برای بهترین نتیجه، محلول را در جهت عقربه های ساعت اسپری کنید.

نظرات مختلفی در مورد بهترین روش تمیز کردن فرش وجود دارد. برخی از شرکت ها ممکن است با پدهای جاذب تمیز کنند. این شامل قطعه ای از تجهیزات است که شبیه بافرهای کف چوبی است. پدهای جاذب به دور خود می چرخند تا تمام کثیفی ها، کثیفی ها و کپک ها را از فرش جدا کنند.

مطمئن شوید که فوراً بپرسید کدام خدمات شامل می شود.

برخی از شرکت‌ها ممکن است در ابتدا قیمت ارزانی را به شما ارائه دهند، اما پس از اتمام تمیز کردن، ممکن است برای خدمات اضافی که فکر می‌کردید قبلاً در قیمت گنجانده شده‌اند، از شما هزینه بگیرند. اجازه ندهید آنها شما را فریب دهند! با مقابله با آنها در مورد آنچه در قیمت آنها گنجانده شده است، از این امر اجتناب کنید تا با یک صورتحساب بزرگ شگفت زده نشوید.

هنگامی که قصد به خدمت گرفتن یک شرکت قالیشویی را دارید، باید در مورد انواع حلال ها و مواد شیمیایی که آنها استفاده می کنند بپرسید. گاهی اوقات ممکن است از سبک زندگی سبز پیروی نکنند و برای شما مناسب نباشند. ممکن است چیز کوچکی به نظر برسد، اما اگر همه از آن پیروی کنند، اثر تجمعی می تواند بزرگ باشد.

مایعات ریخته شده را به فرش خود مالش ندهید. این کار لکه را عمیق‌تر می‌کند و می‌تواند ناحیه بزرگ‌تری را تحت تأثیر قرار دهد. قبل از اینکه مایعات را تمیز کنید، آنها را بمالید. کثیفی و گل و لای را می توان با مسواک زدن و جاروبرقی از روی فرش پاک کرد.

هنگامی که یک شرکت نظافتی به خانه شما آمد، به آنها بگویید که می خواهید گواهینامه و مجوز آنها را ببینید. اگر مدرکی مبنی بر مجوز و گواهینامه به شما نشان ندادند، به آنها بگویید که پیاده روی کنند. آنها باید این اسناد را داشته باشند و باید بدانند که آن را همراه خود داشته باشند. اگر این کار را نمی کنند، ممکن است به این دلیل باشد که وجود ندارد.

همیشه به یاد داشته باشید که آیا شرکتی که برای تمیز کردن فرش های خود انتخاب می کنید گارانتی دارد یا خیر. این نیز می تواند بعدا مهم باشد. اگر می خواهید کاری برای فرش انجام دهید، مانند درمان ضد الکتریسیته ساکن، ابتدا آن را توسط شرکت قالیشویی اجرا کنید. اگر ناآگاهانه این کار را انجام دهید ناراحت خواهید شد

قالیشویی پرپروک یک قالیشویی تمام اتوماتیک در شهر مشهد مقدس است که با 5 سال سابقه واقعی در خدمت شما همشهریان عزیز در شهر مشهد مقدس است .

برای  تماس با قالیشویی پرپروک اینجا کلیک نمایید تا به سایت این قالیشویی وارد شوید.

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید