Curve اولین نمایشگاه تجاری پوشاک خود را در مونترال راه اندازی می کند.

Table of Contents

پیشنهاد روز

Curve اولین نمایشگاه تجاری پوشاک خود را در مونترال راه اندازی می کند.

Curve اولین نمایشگاه تجاری پوشاک خود را در مونترال راه اندازی می کند.

Curve اولین نمایشگاه تجاری پوشاک خود را در مونترال راه‌ اندازی می کند.

مونترال ، 18 سپتامبر 2022 /PRNewswire/ — Comexposium USA از میزبانی اولین رویداد خود در مونترال در 18 تا 19 سپتامبر 2022 خرسند است. این نمایشگاه در ابتدا در سال 2020 برنامه ریزی شده بود، اما به دلیل بیماری همه گیر و محدودیت های مسافرتی، این نمایشگاه در ابتدا برنامه ریزی شده بود. به تعویق افتاد.

Curve Montreal مصادف است با هفته مد مونترال که از 19 تا 25 سپتامبر برگزار می شود.

 

رافائل کمپ ، رئیس Curve می‌گوید:« ماتیو سنت آرنو ، رئیس MMode، سازمانی که هدف آن گردآوری بازیگران صنعت مد کبک است، و تیمش از برگزاری رویداد Curve به مونترال بسیار حمایت کرده‌اند. ” کانادا در قرنطینه بسیار سختگیرانه قرار داشت، بنابراین این اولین بار است که بسیاری از خرده فروشان سفر می کنند. انتظارات بسیار بالا است زیرا جامعه لباس زیر زنانه کانادا مشتاقانه منتظر شبکه سازی و داشتن فرصتی برای پیش نمایش مجموعه ها به صورت محلی است. ما در حال ارائه مجموعه های انتخاب شده هستیم. تجربه منحنی از 50+ بهترین مجموعه لباس های صمیمی و شنا به مونترالبا فرصت های فراوان برای کشف طراحان جدید و یادگیری استراتژی های تجاری جدید. ما هیجان زده هستیم که برند MRKNTN را معرفی کنیم که به عنوان یکی از 10 طراح با استعداد برای مسابقه معتبر مد تلویزیون واقعیت تلویزیونی Making the Cut انتخاب شد. با معرفی استعدادهای جدید گوش به خواسته های بازار هستیم.»

 

کریستن گریفین ، مدیر ارتباطات و ارتقای بازدیدکنندگان ، می‌گوید: «خرید همیشه تمرکز نمایشگاه‌های Curve است، با این حال، خرده‌فروشان پس از کووید هوس تجربه‌هایی دارند. در نتیجه، پانل‌ها و رویدادهای شبکه‌ای ویژه به همان اندازه مهم شده‌اند. “پس از 2 سال تعطیلی، خریداران می‌خواهند با جامعه لباس‌های زیر زنانه ارتباط برقرار کنند، خاطراتی بسازند و از آن لذت ببرند. ما سخت تلاش کردیم تا تعادل خوبی را در Curve Montreal آینده پیدا کنیم. نمایش با سخنران اصلی گیلبرت راسل افتتاح می‌شود. No Qualms Retail در مورد سودآوری و رشد برای سال 2023 بحث می کند و بعد از ظهر Elomi ، Freya، Goddess و Fantasie میزبان یک کارگاه مناسب هستند. دوشنبه، 19 سپتامبراز خریداران دعوت می شود تا هفته مد مونترال را با پانل ویژه ای در زمینه تنوع و فراگیری، که توسط MMode برگزار می شود، آغاز کنند. نکته برجسته این نمایش یک سفر دریایی صرفاً و صرفاً برای شام در باتو موش خواهد بود. ”

 

در مورد منحنی

Curve که توسط Comexposium USA تولید شده است، نمایشگاه تجاری پیشرو برای پوشاک صمیمی و شنا در آمریکای شمالی با رویدادهایی در نیویورک ، لس آنجلس و مونترال است. برندهای برتر، خریداران و تأثیرگذاران صنعت به Curve می آیند تا روابط تجاری ایجاد کنند و در مورد آخرین روندهای مد و تغییرات صنعت بیاموزند.

ترجمه شده توسط تیم جُستک

منبع : 

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید