با جاذبه ال ای دی های جدید دهکده جهانی را به کودکان هدیه بدهید.

Table of Contents

پیشنهاد روز

با جاذبه ال ای دی های جدید دهکده جهانی را به کودکان هدیه بدهید.

با جاذبه ال ای دی های جدید دهکده جهانی را به کودکان هدیه بدهید.

این استراحتگاه غیرانتفاعی 89 هکتاری اکنون دارای یک نمایشگر LED با دید مستقیم از SNA نمایش می دهد با بیش از 900000 پیکسل است.

KISSIMMEE، FL—به خاطر اضافه شدن صحنه کشتی دزدان دریایی با موضوع سرندیپیتی که دارای صفحه نمایش LED بیرونی از نمایشگرهای SNA است، اکنون دهکده جهانی را به کودکان بدهید، جادویی تر شده است. Give Kids The World یک استراحتگاه غیرانتفاعی عجیب و غریب به مساحت 89 هکتار است که برای کودکان بدحال و خانواده هایشان از سراسر جهان تعطیلات آرزویی جادویی یک هفته ای را بدون هیچ هزینه ای فراهم می کند.

دهکده نمایشگرهای Electrosonic و SNA را برای علائم دیجیتال و نیازهای صوتی و تصویری مربوط انتخاب کرد.

 

با جاذبه ال ای دی های جدید دهکده جهانی را به کودکان هدیه بدهید.

 

پاملا لند ویرث، رئیس و مدیر عامل Give Kids The World گفت: «این نمایش پس‌زمینه‌ای تخیلی و همه‌کاره برای مهمانی هفتگی «Once Upon A Village» با حضور دزدان دریایی، پری‌های دریایی و پرنسس‌ها، همراه با فیلم‌های غواصی و سایر رویدادهای سرگرمی در فضای باز ایجاد می‌کند. ما بسیار هیجان‌زده هستیم که این فناوری نمایشگر را به‌عنوان یک قطعه ارتباطی پویا در همه زمان‌های روز مشاهده می‌کنیم، و از SNA نمایش می دهد و Electrosonic، و همچنین از بنیاد Don و Lorraine Freeberg که کمک ۱٫۵ میلیون دلاری آن را انجام داده است، بسیار قدردان هستیم. پروژه ممکن است.»

صفحه نمایش LED با دید مستقیم، که در نزدیکی مرکز کشتی جدید در یک منطقه عرشه باز قرار دارد، دارای ارتفاع 9.10 اینچ در عرض 16.5 اینچ است و دارای بیش از 980000 پیکسل کل (768 x 1280) است. صفحه‌نمایش LED خارجی EMPIRE دارای گام پیکسلی بسیار فشرده 3.91 میلی‌متری و نسبت تصویر 16:9 است که برای رویدادهای فیلم دهکده ایده‌آل است.

جیسون هلتون، معاون اجرایی SNA نمایش می دهدگفت: “ما از انتخاب شدن به عنوان شریک فناوری برای چنین سازمان شگفت انگیزی سپاسگزار و مفتخریم.” Give Kids The World شخصاً برای من ارزش زیادی دارد و من نمی‌توانم خوشحالتر از این باشم که به کودکان و خانواده‌های دهکده کمک کنم.»

SNA نمایش می دهدپس از ارزیابی فناوری Give Kids The World در سایت‌های مشابه در منطقه اورلاندو، فناوری نمایشگر LED را تولید و عرضه کرد. Electrosonic بر نصب و راه‌اندازی و مدیریت یکپارچه سازی تمام اجزای سمعی و بصری نظارت داشت و تیم SNA نمایش می دهددر سرتاسر پروژه برای کمک و عیب یابی مشکلات پیش آمده حضور داشتند.

لس هیل، مدیر ارشد حساب در Electrosonic گفت: “این یک افتخار بزرگ برای ما است که به کار با هدف ارزشمندی مانند به بچه ها دنیا را بدهید ادامه دهیم.” «شرکت ما و کارکنان منفرد به راحتی از همه پروژه‌های سازمان پشتیبانی می‌کنند. ما مطمئناً از مایکل قدردانی می‌کنیم که همچنان با گسترش دهکده ما را درگیر می‌کند و ما می‌توانیم کمی جادو را به زندگی مهمانان آنها بیاوریم. شریک ما SNA نمایش می دهد بسیار حمایت کرد، فراتر از آنچه که خواسته شد و فن‌آوری زیربنایی دقیق لازم برای ایجاد بهترین تجربه مهمان را ارائه کرد.

دهکده جهانی که در خیابان 210 S. Bass در کیسیمی، فلوریدا واقع شده است، از سال 1986 تاکنون پذیرای بیش از 176000 خانواده از 50 ایالت ایالات متحده و 76 کشور بوده است. با حمایت اهداکنندگان سخاوتمند و شرکای اجتماعی، و همچنین هزاران داوطلب پرشور که زمان و استعداد خود را برای تحقق آرزوها اختصاص می‌دهند.

 

درباره نمایشگرهای SNA

نمایشگرهای SNA با ساختن نمایشگرهای دیجیتالی سطح بالا به همان اندازه زنده و پویا به چشم اندازهای خلاقانه زندگی می بخشند. SNA نمایش می دهدتیمی از SNAPros™- مهندسین، مدیران پروژه ماهر، کارشناسان سیستم، مدیران نصب و کارمندان پشتیبانی را به کار می‌گیرد که ماموریت آنها رضایت کامل از پروژه است.
دفتر مرکزی SNA نمایش می دهددر میدان تایمز قرار دارد و با مشتریان برای طراحی و ساخت برخی از بزرگترین و شناخته‌شده‌ترین نمایش‌های دیجیتالی در جهان همکاری کرده است. در snadisplays.com کشف کنید که Dreams چگونه به صورت دیجیتالی زندگی می کنند.

درباره الکتروسونیک

Electrosonic یک شرکت بین‌المللی خدمات صوتی و تصویری و فناوری است که راه‌حل‌های فناوری نوآورانه‌ای را طراحی، می‌سازد و پشتیبانی می‌کند که تجربیات پایداری را در جایی که مردم زندگی، کار و بازی می‌کنند، ایجاد می‌کند. Electrosonic که در سال 1964 تأسیس شد، به دلیل خدمات برتر و بی‌نظیر برنامه‌ریزی ارشد فناوری و یکپارچه‌سازی سیستم، شناخته شده است. با قابلیت منحصر به فرد جهانی، ما پروژه‌های بسیار پیچیده در سطح جهانی را در بسیاری از بخش‌ها، از جمله خدمات مالی، تجارت حرفه‌ای، سرگرمی – پارک‌های موضوعی، موزه‌ها و مراکز بازدیدکننده، بازی و مهمان‌نوازی، فناوری و رسانه، انرژی و آب و برق ارائه می‌کنیم. Electrosonic طیف گسترده ای از خدمات فنی و حرفه ای را با تخصص در ICT و زیرساخت شبکه، امنیت، نظارت و کنترل دسترسی، سیستم های صوتی، تصویری و کنترل، و آکوستیک ارائه می دهد.

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید