تلویزیون شهری چیست و تاثیر آن بر تبلیغات محیطی

Table of Contents

پیشنهاد روز

تلویزیون شهری چیست و تاثیر آن بر تبلیغات محیطی

تلویزیون شهری چیست و تاثیر آن بر تبلیغات محیطی

تلویزیون شهری چیست و تاثیر آن بر تبلیغات محیطی چیست؟

قطعا تا امروز تلویزیون های شهری در شهر دیده اند. این تلویزیون ها معمولا برای تبلیغات محیطی استفاده می شوند. تلویزیون شهری انواع مختلفی وجود دارد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. در این مقاله می خواهیم به بررسی نمایش شهری و تاثیرات آن در تبلیغات بپردازیم و انواع آن را ذکر کنیم.

اگر در کسب و کار خود به تبلیغات گسترده نیاز دارید و می خواهید در هزینه خود صرفه جویی کنید، می توانید از این روش تبلیغاتی مؤثر استفاده کنید زیرا مزایای زیادی برای کسب و کار امروزی دارد.

 

تلویزیون شهری چیست و تاثیر آن بر تبلیغات محیطی

 

تعریف تلویزیون شهری یا نمایشگر شهری

تلویزیون شهری یا نمایشگرهای شهری تلویزیون های ال ای دی غول پیکری هستند که در اندازه های مختلف در سطح شهر دیده می شوند. این نمایشگرها را می توان به صورت آنلاین، کنترل شده توسط یک سیستم و اپراتور یا به صورت آفلاین استفاده کرد.

ساختار صفحه نمایش این تلویزیون ها با مونتاژ بلوک های کوچکی ساخته می شود که به هر کدام یک ماژول LED می گویند.

همه این ماژول ها به ترتیب در یک کابینت قرار می گیرند و نصب کابینت ها در کنار هم باعث ایجاد صفحه نمایش می شود. در تلویزیون های شهری امکان پخش زنده انواع عکس، فیلم و شبکه های مختلف تلویزیونی با کیفیت بسیار بالا وجود دارد. همچنین این محصول قدرتمند امکان افزودن یک سیستم صوتی را دارد که تبدیل به یک غول تبلیغاتی بی رقیب خواهد شد.

 

نمایش های شهری چه امکاناتی دارند؟

در نسل جدید استفاده از روش های نوین تبلیغاتی می تواند بسیار مؤثر باشد. امروزه بسیاری از کسب و کارها می توانند با انتخاب روش های مدرن و مدرن تبلیغات، هزینه های خود را بهتر مدیریت کنند. ابزارهای تبلیغاتی جدید شامل نمایش های شهری و استفاده از پنل ال ای دی هستند.

 

یکی از مهمترین ویژگی های استفاده تلویزیون شهری موارد زیر ممکن است مشخص شود:

مقاومت بالا در برابر شرایط نامساعد آب و هوایی

پخش انواع فرمت های صوتی و تصویری، پخش کانال های تلویزیونی با کیفیت های مختلف

عمر بسیار طولانی و کم مصرف

امکان طراحی و راه‌اندازی به صورت نامحدود

برای تبلیغات محیطی زاویه دید مناسبی دارد

اتصال بی سیم و امواج رادیویی با امنیت بالا

عملکرد رشد عالی برای کسب و کار امروزی دارد

هر یک از عناصر ذکر شده یکی از ویژگی های کلیدی نمایشگرهای شهری است که می تواند مورد استفاده سازمان های مختلف قرار گیرد.

 

اهمیت استفاده از نمایشگرهای شهری برای تبلیغات

هنگامی که می خواهید تجارت خود را به طور گسترده و با مدیریت هزینه بهتر توسعه دهید و بازدهی خوبی کسب کنید، استفاده از نمایشگر شهری بسیار کاربردی است. خرید تلویزیون شهری تهران ، تلویزیون شهری معمولا در تقاطع های شلوغ نصب می شود که می تواند بسیار مؤثر باشد. تعداد تبلیغاتی که از این طریق مشاهده می شود بسیار زیاد است و می تواند تاثیری طولانی مدت بر ذهن مخاطب بگذارد.

کسب و کارهای امروزی می توانند با استفاده از ترکیبی از روش های بازاریابی، کسب و کار خود را در معرض دید عموم قرار دهند. تبلیغات شهری با قابلیت نمایش چندین آگهی مختلف در دوره تبلیغات می تواند قیمت نهایی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. این روش بسیار مؤثر است و در سال های اخیر توجه بسیاری از مدیران بازاریابی را به خود جلب کرده است.

 

انواع تلویزیون های شهری کدامند؟

معمولاً تلویزیون های شهری بر اساس عملکردشان به دو دسته داخلی و خارجی تقسیم می شوند و مدل بیرونی همانطور که از نامش پیداست در فضاهای باز مانند تقاطع ها، پارک ها، بزرگراه ها و … استفاده می شود. این تلویزیون ها ضد آب و ضد ضربه هستند و برای محیط های بیرونی بسیار مناسب هستند.

تلویزیون های داخلی برای محیط های داخلی مانند اتاق های پذیرایی، اتاق های کنفرانس، سالن های ورزشی و … نیز کاربرد دارند. به تازگی تلویزیون های شهری سه بعدی (سه بعدی) با جلوه نمایشی فوق‌العاده به این خانواده اضافه شده است که تعجب عابران و شهروندان را برانگیخته است.

 

چگونه تبلیغات مؤثر داشته باشیم؟

در بحث تلویزیون تبلیغات شهری، انتخاب یک شرکت برتر در این زمینه می تواند به افراد و سازمان های مرتبط کمک کند تا با هزینه ای مناسب، کسب و کار خود را در معرض دید عموم قرار دهند. با توجه به اینکه امروزه بسیاری از مدیران ارشد از روش های متعدد تبلیغاتی و بازاریابی استفاده می کنند، انتخاب روش تبلیغاتی است تلویزیون شهری که توسط یک شرکت حرفه ای انجام می شود می تواند اثربخشی تبلیغات را افزایش دهد.

این روش تبلیغاتی قادر است با پخش مستمر فیلم تبلیغاتی یک شرکت، برندسازی را در اذهان عموم به بهترین نحو انجام دهد. اگر می خواهید به بهترین شرکت در بین شرکت های ارائه دهنده خدمات تلویزیون شهری دسترسی داشته باشید، کافی است به رزومه نگاه کنید.

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید